Halo 3. Nowy trailer!!!

RNAcid

New member
arsenal napisał:
Po tym co zobaczyłem w Gears of War jestem prawie pewien, że to nie jest render tylko PURE GAMEPLAY:bober::eek:k:
No to przykro mi, że muszę Cię rozczarować niestety - ten filmik, cała reklama telewizyjna jest CG niestety.

Cytat ze strony Bungie:
"[...]The image below isn't from Halo 3 gameplay folks, it's from the upcoming TV ad - scheduled to run this Monday, 4th of December, during Monday Night Football on ESPN. The CG was created by Hollywood FX house, Digital Domain, using assets supplied by Bungie.[...]"

http://www.bungie.net/News/TopStory.aspx?link=halo3ad
 

RNAcid

New member
Remik82 napisał:
rendr i do tego nic nie wnoszacy, hala ;/

Pierdoły Waść prawisz. Jak to nic nie wnoszący? "Finish the fight!" i niby nic nie wnosi? Może nie podnosi włosów na karku jak teaser z E3 ale pokazuje arcyfajny pomysł na osłonę przed eksplozjami i nakręca 'hype' na Halo3. Nie zapominaj, że to jest reklama telewizyjna do emisji w Stanach, nie zaś samodzielny produkt. Jak dla mnie bomba mimo że to "tylko" render, za to jaki! :>
 

heniek1410

New member
mam pytanie dotyczące tego o czym rozmawiają dzieciaki:

-Did you ever wonder what's up there?
-Like what?
-Maybe someone up there is wondering, what is like here.
-I guess.
-???????
-I hope so. Don't you?

nie rozumiem co mówi dziewczynka w miejscu gdzie dałem pytajniki. jeżeli gdzies sie pomylilem to prosze poprawic. nie pogniewam sie ;)
 

jjaro

New member
heniek1410 napisał:
mam pytanie dotyczące tego o czym rozmawiają dzieciaki:

nie rozumiem co mówi dziewczynka w miejscu gdzie dałem pytajniki. jeżeli gdzies sie pomylilem to prosze poprawic. nie pogniewam sie ;)

-Do you ever wonder what's up there?
-Like what?
-Maybe someone up there is wondering, what is like here.
-I guess.
-Do you think we're gonna meet them (wydaje mi się bo mówi nie wyraźnie)
-I hope so. Don't you?

a na końcu... "Product not jet ready"
 

jjaro

New member
heniek1410 napisał:
chociaż włączyłem to kumplowi i on tam usłyszał

Do they think we're underneath them?

Nie wykluczam, że Twój kumpel ma rację, choć nie za bardzo to pasuje do wątku rozmowy, a szczególnie odpowiedzi... :niewiem:
 
Do góry