MP3 na X'a

marcin0903

New member
bacradi napisał:
A z kompa, ale bez WMC? Gdzieś mi się obiło, że można jak się ma WMP11. Próbowałem podłączyć i kiszka...
Nie ma szans...
jedyny sposób na zgranie czegoś to z płyty, 360 zgra muzyke w formacie WMA. To jest jednyny sposób poza WMC
 

Remik82

New member
Tak jest nie mozna zrzucic mp3 na X360 jedyne co mozna zrobic to wlozy plytke audio a on ja wtedy z ripuje i wrzuci na HDD. X360 jedynie potrafi strimowac audio i video z uzadzen zewnetrznych takich jak komp lub pen drive i itp. Niestety musimy czekac na prawdziwego mod chipa ktory pozwoli nam w pelni wykozystac hdd x360 tak jak to mnialo miejsce przy pierwszym Xboxie
 

marcin0903

New member
hym... dajmy czasu panom hacką... to też nie tak prosto, ale grunt w tym, że coś się dzieje. Przecież 360-tka jest do grania stworzona, a MP3 itp... to funkcje poboczne... Ważne to jest, że można grać na nie zalegalnych grach! :)
 

czaki

New member
ze co ?
360 zostala stworzona z mysla jako medium domowe ! ganie to podstawa sadze ze wraz z remiera ps3 w polsce i w europie wkoncu bedzie wielki update dascha ze zrobi z niego cos normalnego czyli : przegladake do netu, odtw do wszytskiego, i bez problemowe kozystanbnie z hdd nie tylko do gier po co mi laczyc x-a z kompem jak mopge to zrobic bezp z kompa

w tym miejscy ps3 bije x-a (nie mowie o grach)
 

t0mmyK

New member
rozwiązaniem na ten ból jest Twonky Media server, który można zainstalować bezpośrednio na komputerach z systemami Windows/Linux/MacOSX jak również na urządzeniach NAS... u mnie to hula na Maxtor Shared Storage + odtwarzam muzykę mp3/zdjęcia i pliki video (niestety tylko WMV)...

więcej info na: [SIZE=-1]www.twonkyvision.de

pozdrawiam,
[/SIZE]
 
Do góry