telewizor lcd dla x360 i ps3 + super monitor jaki za 2.5tys?

koderi

New member
Yo! potrzebuje waszej pomocy odnosnie kupna Monitora z funkcja Tv, a moze Telewizora z funkcja monitora?
Chodzi mi ze chce kupic coś na 23' maxymalnienie minimalnie tak 17 ,19 cali musi miec dvi,d-sub,hdmi byc hdready na 1080p zeby mi ps3 ruszyło jak wyjdzie bo narazie chce jechac na x360 i uzywac go jako monitora do gier,filmow,worda internetu itd.
Znacie jakas taka maszynke do 2.5tys max?

z gory dziekuje za wszelkie propozycje.
 

PP49

New member
Kup sobie jakikolwiek telewizor 23" (ewentualnie 26 lub 32) HD ready z rozdzielczoscia 1366x768 (polecam samsungi) a o 1080p w tej cenie zapomnij (bedziesz mial 720p). Sam kupilem samsunga 32 cale (wcale nie jakis super wyspas za 3k i jestem bardzo zadowolony do x360)
 

bolo1lolo

New member
a jakiego konkretnie samsunga kupiles PP49 ?Mam na oku SAMSUNGA LE 32 R 71 B ale najpierw na niego, jak i konsolke musze zarobić ;)

Jednak przeraża mnie troche to, że samsungi wydaja z siebie jakies dziwne dzwieki, co wielokrotnie bylo poruszane na tym forum.

Moze jakas inna propozycja niekoniecznie samsunga do X360 do 3,5k pln ?
(że tak sie bezczelnie pod temat podczepie ;) )
Najwazniejsze zeby mialo komplet wejsc niezbednych do podlaczenia konsoli, glosniczkow etc.

Zakup prawdopodobnie po wakacjach, lub jeszcze później, bo nie spieszy mi sie kupowac sprzetu na wakacje, raczej na jesienno-zimowe wieczory.
 
Ostatnia edycja:

koderi

New member
dzieki za odpowiedz wiec raczej mnie interesuja praktyczne warianty bo przewerterowałem juz duzo polskich sajtow o x360 i jakos nie znalazłem tego co chce ale chyba sie skusze na panasonica viere z 2xhdmi! 23'caloweczke ;)
no i ma componenta.wiEc wyjde z załozenia ze 1x hdmi z konwersja po kablu na DVI pojdzie na kompa 1x hdmi pojdzie do ps3 kiedys... no i component pojdzie do x360 chyba bylby to dobry wybor...a i jakos ekranu tez chyba jest lepsza. nie wiem co jest lepsze sony,philips,lg,panasonic,samsing bo jak widzialem co akuart cos puszczali w sklepie to samsung slabo wyszedl na rzecz panasonica i philipsa a sony to jakas porazka byla chyba ze jakis opcji nie bylo wlaczonych zwiekszajacych moc sprzetu :D
wiec ciezki wybor a Ekran sie raz kupuje i jak juz to na dlugie lata....wiec wole raz a porzadnie i mam spory dylemat.
 

PP49

New member
Kupilem samsunga LR32R32B (jakos tak) i nieslysze piskow itp i jestem bardzo z niego zadowolony ... no moze poza tym ze ma 32 " ... na poczatku wydawal sie gigantyczny ale teraz mam apetyd na 42" (tnz slyszalem ze w MM byly po 3499 w promoci o takich parametrach jak moj) ale powiem szczeze filmy z dvd (przez x boxsa) lub divix przez VGA (mimo slabej rozdzialki) to poprostu bajka oglada i gra sie super
 
Do góry