x360 + samsung

soru

New member
Witam,
mam zamiar zakupic x360 oraz LCD 19" Samsung Bordeaux LE19R71B
dane monitora:
Typ panelu TN

Przekątna ekranu 19 cali
Format obrazu 16:9, panoramiczny
Rozdzielczość nominalna (w pikselach) 1440 x 900
Kontrast 800:1
Jasność 300 cd/m2
Czas reakcji 8 ms
Kąt widzenia poziomy 160 stopni
Kąt widzenia pionowy 160 stopni
Złącze cyfrowe DVI tak
Złącze analogowe D-Sub tak
Złącza dodatkowe wejście antenowe, S-video, wejście audio (mini jack), wejście audio (2 x chinch), Video x 1, wyjście słuchawkowe, Scart x 1

Co myslicie o tym monitorze? Czy pogram na takim zestawie w przyzwoitych warunkach?

ew. czy TV LCD Samsung LE 23R71 B moze dzialac jako zwykly monitor lcd do kompa? bo widze ze ma lepsze parametry a tylko troche drozszy?
 
Ostatnia edycja:

PP49

New member
re

Niewiem czy ten twoj moze dzialac - spytaj w sklepie czy ma wejscie "PC" - najlepiej sam zobacz na tyl TV (jesli posiada wejscie VGA to moze). Ja mam 32" samsunga i moze dzialac jako monitor... (na nim gram na x360, ogladam dvd, ogladam divix z laptopa przez wejscie VGA)
 

Krusty

New member
Samsung LE23R71B

Witam serdecznie w związku z zapytaniem o TV Samsung jako monitor odpowiadam że od 3 dni ten TV Uzytkuje właśnie jako monitor i TV do Xboxa 360 moje wrażenia po tych 3 dniach są takie Musze tu nadmienic że przesiadłem sie z monitora LG 17 cala na właśnie TV Samsunga 23 cala
No i na począdku było troche dziwnie (poprosru olbrzymi ekran) siedze od niego jaieś 80-90 cm ale teraz z czystym sumieniem mogę powiedziec że juz bym sie nie zamienił poprostu BAJKA :) Na pewno trzeba go sobie ustawic z godnie z upodobaniami czyli kontrast jasnośc oszczędnośc energi i na pewno literki nie będą takie jak na monitorze ale jak dla mnie są OK stronki internetowe spokojnie moza odczytacm jak dla mnie bardzo OK wiec jeśli chodzi o wykorzystanie tego TV jako monitor ja osobiście POLECAM Do Xboxa to juz TOTALNIE BAJKA . To tyle na razie jak by coś to prosze pisac postaram sie odpowiedziec pozdrawiam forumowiczów i wszystkich czytających ten post :) Dożuce jeszcze link do foty TV z otwratą stronka neta fotki z komury SE d750 http://krusty.wrzuta.pl/obraz/kxPjtar4xY/dsc00369
http://c.wrzuta.pl/wi12981/d2618d5e000522f0457da857/DSC00364?type=i&key=bN5bOC6TyG&ft=f
 
Ostatnia edycja:

Remik82

New member
ta matryc TN troche odstrasza ;/, ja mam LE32R72B i tam jest matryca S-PVA ktora jest super ale ta TN... no ja bym raczej nie wziol :(
 
Do góry