Xbox czy odtwarzacz sieciowy ?

pjasio253

New member
Witam

Pytanie na pierwszy rzut oka wydaje się być może bez sensu, ale postaram się przybliżyć w czym problem.

Mam w domu istotki, dla których marzeniem jest Kinect. Z kolei dla mnie opcją jest odtwarzacz sieciowy (np. Dune HD 303), gdzie mógłbym podziałać z róznymi formatami wideo (mkv, 3D, BR iso, itd.), to wszystko z w połączeniu z opcjami internetowymi (np.radio, przeglądarka www) i innymi możliwościami jakie mają te skrzyneczki.

I tutaj pytanie - czy na chwilę obecną Xbox jest w stanie przejąć większość możliwości jakie dają odtwarzacze sieciowe?

Kwestia finansowa nie jest przy tym wyborze decydująca, po prostu nie chiałbym kupować 2 osobnych czarnych skrzynek, jeśli jest opcja, że Xbox w jakimś większym procencie spełni moje oczekiwania.

Z góry dzięki za rozjaśnienie tematu ;)
 

WiTT

New member
Bez reklam
XBOX nie odtworzy Ci 3D, płyt BluRay a tym bardziej iso tejże płyty, a także mkv (no przynajmniej nie bezpośrednio, być może przez media serwer po sieci). Poza tym aby była przeglądarka etc. to w XBOX musisz wykupić pakiet GOLD, w normalnym SILVER masz tylko wyszukiwarkę BING.
Konkluzja - do Twoich potrzeb kup obie skrzynki.
 

andreas2012

New member
co do filmow i multimedialności to odtwarzacz multimedialny, a konsola do gier albo plyt dvd cd audio wiec pozostaje kupic 2 albo zdecydować co wazniejsze
 
Do góry