Naped HD-DVD do Xboxa 360

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
A myślisz, że te ts'y skąd się wzięły ;)

A tak apropos napędu to warto, jak ktoś lubi jakość :).

Pozdrawiam
 

autorus

New member
Poczekam aż będą w Polsce :) Taką właśnie cenę podawano . Przyznam się wam ze myślałem ze po prostu napędy będzie można zamieniac w konsoli a nie że będzie dodatkowy napęd leżał obok :( ale skoro to będzie prawdziwe hd dvd to niech i tak będzie.

Autorus:)
 

hernu

New member
Kolega mayo z sąsiedniego forum właśnie nabył ten sprzęcik, przetestował i... oblizuje paluchy. Szczęściarz :)
http://**********.com/index.php?showtopic=3212
 

autorus

New member
Dziś na allegro wysledziłe dwa sprzety hd dvd do x360 :) Wszystkie prawdopodobnie z niemiec. Kiedy będą w polskich sklepach?

Autorus
 

RPW

New member
Witajcie, ja zamówiłem w Niemczech z przesyłką 205 Euro, przelałem kasę i czekam, jutro lub pojutrze będę miał w domciu. Jak ktoś jest zainteresowany proponuję stronę www.psxchips.de Pozdrawiam.
 

RPW

New member
Witaj, w filmy HD DVD będę zaopatrywał się w Stanach na Amazonie, w Niemczech lub w Anglii w zależności gdzie taniej. Z powodu braku regionalizacji w filmach droga jest otwarta. Może nawet tutaj na forum zrobimy co jakiś czas zbiorową zrzutę na zamowienie i wyjdzie nam taniej. Pozdrawiam.
 

pibull

New member
To całkiem niezły pomysł z tą zrzutą.
Brak regionalizacji - tzn. są napisy polskie w wersji ze stanów lub niemiec?
Bo lektora polskiego to chyba nie ma?
 

mirpre

New member
A ja chciałem zapytać czy takowy odtwarzacz HD DVD będzie też odtwarzał zwykłe cd i dvd z filmami ? I rozumiem że podłączony przez Xboxa oczywiście poprzez HDMI będzie w stanie wyświetlać obraz w 1080p(w założeniu że TV ma taką opcje) A i czy będzie możliwość oglądania kopii zapasowych na takim urządzeniu?
Pozdrawiam
 

marcin0903

New member
Będzie odtwarzał HD-DVD, CD, DVD.
Wogóle nie ma jeszcze kabla HDMI do X360 (Composit-HDMI) chyba wątpliwe, że takowy kabelek się ukaże, a napęd będzie na USB...
Może będziesz mógł oglądać kopie na CD i DVD, ale na 100 % nie obejrzysz kopii HD-DVD i to jeszcze przez długi okres.
Tak apropos też myśle nad tym HD-DVD tylko mnie nie urządzają do końca tylko filmy, wolałbym też gry, ale pożyjemy zobaczymy... Może Bill się przebudzi zobaczy konkurencje z Blu-Ray i ogłosi, że na HD-DVD będą wydawane gry :eek: .
 

deoc

New member
Czy HD-DVD kupiony w USA bedzie dzialal z europejska konsola?? Bo mam okazje kupic bez dodatkowych kosztow (czyt. 199 zielonych) naped za wielka woda... i ogolnie czy jest sens kupowac w tym momencie naped?? Zwazywszy ze filmow chocby z PL napisami nie ma :(
 
Do góry