Jaki tv dla XBOX 360

Je2ry

New member
Mam pewiem problem zamierzam kupic telewizor Samsung LE 32R72 w niedalekiej przyszlosci chce kupic rowniez XBOX-a 360.
Na pewnym forum ktos twierdzi ze X moze wyrenderowac 1360x768 i to sie chyba zgadza, ale twierdzi on ze jezeli kupi sie tv o rozdzielczosci 1366x768 obraz bedzie sie troche rozjezdzal, ale ja nie spotkalem sie z tv o rozdzielczosci 1360x768 czy wiec samsung bedzie odpowiedni
Mowi sie tez tv powinen obslugiwac rozdzielczosc 720p czyli jaka?

Jakie tv procz tego samsunga sa odpowiednie pod XBOX-a??? i jaki jest glowny parametr odpowiadajacy na to ze tv nadaje sie do XBOX-a???

prosze o pomoc
pozdro
 

pyra1980

New member
Witam
To czy jak to ująłeś "TV będzie się nadawał do x360" to wystarczy że będzie obsługiwał tryb 720p i 1080i no i oczywiście będzie posiadał wejście komponent.Samsung nad którym się zastanawiasz będzie niemal idealny do konsoli.Sam niedawno się zastanawiałem na TV do x360 i wybrałem właśnie samsunga r71 (to samo co r72 poza wyglądem)tyle że ja wziąłem 26 cali.Także jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego TV i współpracy z konsolą to niemasz się czego obawiac wszystko współgra doskonale.Tryb 720p to 1280x720.Co do pytania o rozieżdżanie obrazu to nic takiego niema miejsca.
 

Remik82

New member
Mam ten tv i jak dlamnie najlepszy lcd nawet na kablowie nie jest najgozej, niezastanawiaj sie tylko lykaj lub poczekaj do swiat na jakies promocje. TV sparawdza sie super pod X360 gozej ze starymi konsolami np ps2, jezeli gra niema trybu 480p to wyglada okropnie oczywiscie musisz miec kabelek componet bo na zwyklym rgb to juz wogle porazka;/
 

MarKo_wawa

New member
Witam,
Mam plazme Pioneer'a PDP-436XDE i od tygodnia Xbox'a 360, bez problemu daje sygnal 1080, ale na forum polecono mi ustawic na 720.
Wszystko chodzi bez zarzutu.

Obraz i dzwiek jest super - caly czas jestem w szoku :)

pozdrawiam i polecam
 

klemens007

New member
Witam.Sam microsoft rekomenduje samsunga pod x-360.To już przemawia za tym odbiornikiem.Twój odbiornik jest HD ready czyli 720p i tą rozdzielczość wyświetla xbox 360, a 1366*768 to max. rozdzielczość telewizora.Wyczytałem gdzieś że ustawiając konsolę na 1080i obraz może minimalnie lepszy ale może lekko migotać.Ja w swoim sharpie gram właśnie na 1080i i żadnego migotania nie mam, nawet żona zauważyła różnicę między 720p a 1080i więc nie bede się o to kłócił.Co do tego migotania to moze kwestia tv.Niech Cię nie zwiodą oipinie że samsung to kibel bo nie wiem czy wszyscy wiedzą ale nawet somo wielkie SONY używa matryc właśnie samsunga.Oczywiście że są lepsze modele ale wiąże się to z większą kasom więc nie daj się zwariować,kup ten tv, zapodaj GEARS of WAR i delektój się wy...tą grafą.Pozdrawiam
 
Do góry