Xbox360 - mouse & keyboard

szymonunion

New member
Witam,

.JozeK. napisał:
Mógłbyś sam coś napisać i podać źródło, a nie tylko kopiuj i wklej, kopiuj i wklej... :confused:
skoro sie nie podoba to wez sie sam do roboty i cos napisz od siebie oraz dodaj link. Chyba tak jest lepiej niz napisac pare slow i dodac link - wydaje mi sie, ze nie musze tlumaczyc tego co cytuje - a moze sie myle... ? :D


Pozdrawiam,
 

RNAcid

New member
szymonunion napisał:
skoro sie nie podoba to wez sie sam do roboty i cos napisz od siebie oraz dodaj link. Chyba tak jest lepiej niz napisac pare slow i dodac link - wydaje mi sie, ze nie musze tlumaczyc tego co cytuje - a moze sie myle... ? :D

Mylisz się, bo nie wnosisz nic szczególnego. W tym konkretnym wypadku jeszcze przed premierą Halo2 pojawiła się analogiczna "przejściówka" pozwalająca na podłączenie klawiatury i myszy do pierwszego Xbox'a i koniec końców każdy, kto ją kupił przyznawał, że to durny pomysł, bo o ile ruch w osi X jest przenoszony "normalnie" [choć wymaga regulowania czułości] to już ruch myszy w osi Y odpowiada wychyleniu lewej gałki analogowej a nie jest przenoszony "punktwo" - innymi słowy jadąc myszą "od siebie" podnosisz głowę lecz żeby ją opuścić musisz zasuwać "do siebie" zamiast po protu puścić mysz.
Ty natomiast robisz sobie serwis 'news' z forum, które powinno służyć dyskusji i porównywaniu doświadczeń. Taki sam feed dostanę subskrybując rss więc może zacznij pisać zamiast wklejać? :>
 

jjaro

New member
Ludzie, ludzie, spoko... bo się pogryziecie :niewiem:.

Ja uważam, że jeżeli szymonunion chce wklejać cytaty i newsy ze świata to OK.
Muszę przyznać, że sam chętnie je czytam bo nie mam za bardzo czasu żeby samemu ich wyszukiwać, a niektóre są ciekawe i użyteczne:eek:k:.

Sugestią może byłoby wklejanie ich do jednego wątku (np. "Xbox 360 - newsy ze świata" albo "Xbox 360 - cytaty w oryginalnych wersjach językowych", itp...) a nie tworzenie nowych przy każdej okazji, bo po prostu robi się ich zbyt wiele :? !

Tak więc, żeby pogodzić strony konfliktu, niech szymonunion i inni wklejają lub wpisują interesujące informacje ze świata, a zainteresowani i głodni wiedzy niech sobie czytają...

Forum jest na tyle duże, że każdy znajdzie miejsce dla siebie.:bober:
 

MarKo_wawa

New member
Witam all,
Jestem takiego samego zdania jak RNAcid !
szymonunion, jezeli juz cos wklejasz, dodaj do tego jakis wlasny komentarz
jjaro ma dobry pomysl powinien byc dzial Xbox News, w ktorym bylyby nowinki i do ktorego mozna by wklejac rozne ciekawostki.
Pozdrawiam cieplo :)
 

Tanhauser

New member
RNAcid napisał:
to już ruch myszy w osi Y odpowiada wychyleniu lewej gałki analogowej a nie jest przenoszony "punktwo" - innymi słowy jadąc myszą "od siebie" podnosisz głowę lecz żeby ją opuścić musisz zasuwać "do siebie" zamiast po protu puścić mysz.

To chyba raczej normalne? W każdym FPP na PC tak jest. Chyba, że włączysz sobie autocentrowanie. W przeciwnym razie pchałbyś mysz tylko w jednym kierunku - do przodu i szybko zabrakłoby ci stołu ;)
 
Do góry