fifa 13 tv es6100

mako1993

New member
witam dzisiaj zauważyłem że występuje smużenie jak wykopuje piłke bramkarzem piłka robi sie taka rozmazana nie wiem jak to nazwać ;p nie dzieje sie to zawsze.mój tv to samsung es6100 jest na to jakaś rada może jakieś ustawienie kontrastu albo cos Proszę o szybką odpowiedź pozdrawiam
 

maxan

New member
Bez reklam
Tryb "PC" powinien pomóc jeśli jeszcze go nie masz ustawione ... na pilocie >> 'source'/ najeżdżasz na 'hdmi' gdzie podpieta jest konsola/ 'tools'/ nazwa 'PC'
 

mako1993

New member
Dzięki wielkie ;) Pomogło ;D mam jeszcze pytanko do telewizji cyfrowej hd upc jaki tam sobie tryb wybrac ?? bo tez czasami wystepowalo właśnie to smużenie ;)
 

maxan

New member
Bez reklam
Wybierz tryb który Ci odpowiada ( standardowy, film) wejdź pilotem 'MENU'/'OBRAZ'/'ustawienia zaawansowane'/ wyłącz 'tonacja czerni', 'kontrast dynamiczny', 'uwydatnianie krawedzi' i 'oswietlenie dynamiczne'
wtedy 'back' na pilocie wchodzisz w 'opcje obrazu'/ wylącz 'filtr zakłócen cyfrowych', redukcja zakłóceń MPEG' ... tryb film ustaw na 'auto2'
 

mako1993

New member
Wybierz tryb który Ci odpowiada ( standardowy, film) wejdź pilotem 'MENU'/'OBRAZ'/'ustawienia zaawansowane'/ wyłącz 'tonacja czerni', 'kontrast dynamiczny', 'uwydatnianie krawedzi' i 'oswietlenie dynamiczne'
wtedy 'back' na pilocie wchodzisz w 'opcje obrazu'/ wylącz 'filtr zakłócen cyfrowych', redukcja zakłóceń MPEG' ... tryb film ustaw na 'auto2'

Zrobiłem tak jak napisałeś narazie nie zauważyłem tego smużenie na tv upc ale może dlatego że mało oglądam tv ;p ale jak narazie wielkie dzięki ;)
 
Do góry