xbox 360 i HD

szymonunion

New member
Witam,

co to jest 'odtwarzacz HDTV' ? Chodzi Ci o TV? Przeciez Xbox'a podlaczasz do odpowiedniego TV (najlepiej HD Ready / FullHD).


Pozdrawiam,
 

helcik

New member
radarek27 napisał:
Mam pytanie , czy można się spodziewac konsoli z wbudowanym odtwarzaczem HDTV.Jeżli tak to kiedy ?

chodzi Ci pewnie o odtwarzacz HD-DVD. Na razie nie bedzie wbudowanego, sprzedaja jako opcje. W Polsce bedzie kosztowac ok 1000zl. Microsoft obawia sie, ze wydawcy gier zaczna wydawac gry tylko na HD-DVD i wtedy Ci wszyscy którzy mają zwykły odtwarzacz DVD będą pokrzywdzeni, więc prędko to chyba nie nastąpi.
 

szymonunion

New member
Witam,

nie ma info co do ceny w PL. Nie moze tyle kosztowac, bo to bedzie bandytyzm skoro w US jest po $200, a w UK ma byc od 01.12 cos po ~120GBP.


Pozdrawiam,
 

RNAcid

New member
szymonunion napisał:
[...] Nie moze tyle kosztowac, bo to bedzie bandytyzm skoro w US jest po $200, a w UK ma byc od 01.12 cos po ~120GBP.

Oj, żebyś się nie zdziwił - cenowy bandytyzm już w Polsce obowiązuje.
Na gram.pl czyli w oficjalnym sklepie dystrybutora gier na X360 w Polsce widzimy co następuje:
- Gears of War [Xbox360] - 249 PLN
- Viva Pinata [Xbox 360] - 229 PLN

Tymczasem w australijskim sklepie DVDCrave:
- Gears of War [Xbox360] - 87 AUD [ok. 180 PLN]
- Viva Pinata [Xbox 360] - 62,38 AUD [ok. 127 PLN]

Po odjęciu ich VAT'u i dodaniu kosztów przesyłki oraz w zależności od przeliczniku banku cena wyjdzie o ok 7-8 złotych wyższa niż to, co podałem.

Nie uważasz, że to JUŻ jest bandytyzm? :>
 

marcin0903

New member
Ja tak zrobiłem z Xbox Live Gold 12 Miesięcy :). Znajomy w Paryżu mi kupił :D. Byłem tam i we Włoszech w sklepach z konsolami oglądałem ceny gier konsol itp... Powiem, że niekiedy 2x tańsze gry były! :) Polecam za granicą kupować gry, oczywiście jak się je kupi osobiście albo znajmi czy coś bo w sklepach zagranicznych raczej drogo wyjdzie doliczając przesyłkę.
 

Holt_

New member
Bez reklam
.JozeK. napisał:
Polecam za granicą kupować gry, oczywiście jak się je kupi osobiście albo znajmi czy coś bo w sklepach zagranicznych raczej drogo wyjdzie doliczając przesyłkę.


ale gry na XBox czy w ogóle???

W holandii na przykład w takim ichnim Empiku nowa Fifa na PS2 kosztuje 50 euro. Niemalo jak sądzę porownując do cen w Polsce.....
 
Do góry