x box i jego odtwarzacz dvd

koniu8

New member
Witam
Chce oglądac przez xboxa filmy na full hd, zamierzam kupic tv sharpa ge1e full hd. Czy filmy pójdą mi z roździelczością 1920x1080, czy bede musiał kupic do tego jakies fajne dvd????
 

pibull

New member
Witam.
Musiałbyś dokupić do x-a odtwarzacz hd-dvd, który niebawem będzie w sprzedaży za ok 200 usd.

Mam pytanie - czy x... odtwarza kopie zapasowe filmów dvd bez przeróbki i czy skaluje do 720p?
 

Okrutny

New member
Filmy chodzą na pewno i z tego co mi sie zdaje do nie chodzą w 720p tylko 576p - progresive scan. wiec skaluje do 576p. pozdrawiam
 

dvd-r

New member
filmy DVD chodzą przez Component na 576 a przez VGA mogą być skalowane do 1080

filmy WMV-HD - chodzą z szuflady i z komputera - płynnie

filmy MPG-HD, DivXy i itp podobno ruszą po zabiegach i koniecznie przy podłączeniu z kompem wyposażonym z Media Center 2005

Artur
 

szymonunion

New member
Witam,

dvd-r napisał:
[...] i koniecznie przy podłączeniu z kompem wyposażonym z Media Center 2005

Artur
z tego co czytalem (ale to moze od aktulizacji dashboard'u) wystarczy na kompie miec WMP 10 (lub 11) i bedzie "gralo".


Pozdrawiam,
PS. Jak na swieta zejdzie X360 Premium z 1 gra < 1000PLN to sobie kupie - teraz za 1399PLN nie chce mi sie, bo jeszcze nie mam TV odpowiedniego :)
 

gadulinho

New member
Bez reklam
A co sądzicie o jakości upscalingu Xa ? Zastanawiam się czy nie kupic osobnego odtwarzacza DVD, bo ten z Xa mnie zawodzi, a co Wy sądzicie ?
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
a tam w ogóle jest upscaling.. ? :p
mi sie cały czas wydawało, że to tylko rozciąganie obrazu - bez ingerencji w jego jakość.. :p wątpię, żeby MS się pokusił o tak dalece rozbudowane wykorzystywanie możliwości X-a.. :p skoro nawet napisów im się nie chciało do divx dodać..
 
Do góry