Gdzie najtaniej kupic XBOX 360 w Polsce

Mor25

New member
Niech temat sluzy dla ludzi zainteresowanych jak najtanszym zakupieniem konsoli XBOX 360 w naszym kraju.

Na ta chwile najatrakcyjniejsza oferte ma Media Markt, ktory teoretycznie do czwartku 16 listopada (lub do wyczerpania zapasow) sprzedaje w cenie 1399 zł wersje Premium z twardym dyskiem, bezprzewodowym padem, sluchawkami, kablem komponent + gra PGR 3 (Project Gotham Racing 3 - calkiem sympatyczne wyscigi).
Porownujac konkurencje na dzien dzisiejszy jest to kick ass oferta, szczerze watpie, ze do swiat bedzie jakas lepsza... no chyba, ze gdzies lokalnie ktos zdecyduje sie puscic ten sprzet gruba "pod woda".

Jesli znajdziecie gdzies na ta chwile lepsza oferte prosze o info.
 

Romanoff

New member
szymonunion napisał:
Witam,

chyba dzis gdzies na tym forum czytalem, ze ElectroWorld Janki ma za 1389PLN Xbox360 Premium z PGR3...


Pozdrawiam,
Potwierdzam.To ja o tym pisałem.Przyznam że mimo wszystko wielkiego zainteresowania nie widać.Chyba sam sie skusze:)
Pozdrawiam
 

Mor25

New member
Promocja w Media Markt trwa do czwartku, wiem bo tam pracuje :)
Dzieki tej cenie XBOXy zaczely sie wreszcie ladnie "ruszac".
Natomiast jesli w jakims miescie Electro World przebija ta cene to proponuje przejsc sie z ta informacja do odpowiedniego kierownika w MM a powinien (po sprawdzeniu tych informacji i dostepnosci towaru u konkurencji) obnizyc cene na jeszcze taniej :)
 

szymonunion

New member
Witam,

do czwartku, ale chyba nastepnego czyli 16/11 ?
Dzis widzialem reklame w TV, wiec skoro idzie reklama to promocja trwa :)

Kupilbym, ale i tak nie mam jeszcze TV i innych klockow... Poczekam.

Po obejrzeniu 10min. filmiku z Gears of War "prawie" spadlem z krzesla, kumpel dostal zadyszki, drugi oblal sie herbata (chlodna)... ;)



Pozdrawiam,
PS. Jakbym kupil to bym zaraz zaczal "dlubac" :p
 

autorus

New member
Byłem wczoraj ok 19.00 w ElectroWorld Janki i już niczego nie było. Ani jednej sztuki :( Albo ślepy byłem. Tylko panienka ubrana na zielono, no to był ładny widok. Konsol jednak nie.

Autorus
 

marcin0903

New member
autorus napisał:
Byłem wczoraj ok 19.00 w ElectroWorld Janki i już niczego nie było. Ani jednej sztuki :( Albo ślepy byłem. Tylko panienka ubrana na zielono, no to był ładny widok. Konsol jednak nie.

Autorus
Wszystko pyprzedane :D albo skończyła się promocja i stwierdzili, że wolą żeby to leżało w magazynie niżeli ludzie musieli patrzeć na tą cene xD.
 

marcin0903

New member
autorus napisał:
Byłem wczoraj ok 19.00 w ElectroWorld Janki i już niczego nie było. Ani jednej sztuki :( Albo ślepy byłem. Tylko panienka ubrana na zielono, no to był ładny widok. Konsol jednak nie.

Autorus
Wszystko wyprzedane :D albo skończyła się promocja i stwierdzili, że wolą żeby to leżało w magazynie niżeli ludzie musieli patrzeć na tą cene xD.
 

szymonunion

New member
Xbox 360 Core - 899 PLN (!!!)

Witam,

LINK :)


Pozdrawiam,
PS. Core'a sie kupuje, do tego Xecuter 360 USB i dysk spory do tego + pad wireless i w zasadzie mamy Premium :)
PS2. Lepiej chyba zaczekac tak jak ja do Swiat na obnizke Premium - kupie i juz. Tylko problem z przerobka moze byc... Ale to na inny watek itd itp etc ... :)
 
Ostatnia edycja:

szymonunion

New member
autorus,

super :) Premium za parenascie PLN taniej jest w MM, ale roznica jest w zasadzie niezauwazalna.
Ja poczekam do swiat - moze spadnie :)

Milego uzywania :)


Pozdrawiam,
PS. konkurencyjna konsola (dostepna od 2007.03 - jak dobrze pojdzie) bedzie i tak kosztowac min. 2000 PLN :p
 

MarKo_wawa

New member
Witam Wszystkich,

Aktualnie w MM koniec promocji, obecna cena to 1599,-,
w Empiku 1899,- w komplecie z 5-oma grami (klasyki)
lub 1640,- z jedna gra.
i najtaniej Saturn Janki 1400,- z PGR3 (bardzo mila obsluga).
Wlasnie nabylem o 21.03 :)

Pozdrawiam
 
Do góry