Gdzie najtaniej kupic XBOX 360 w Polsce

meehoo

New member
Witam!
Po wielu dniach poszukiwań, kupiłem tutaj:
http://icomp.pl/produkty.php?sid=konsole-150

Wydaje mi się, że 950PLN za wersję Premium z dwoma grami to naprawdę niezła cena. Warto wziąć u nich coś jeszcze (np. pendrive'a czy drugiego pada), żeby "dobić" kwotę zamówienia do min. 1000PLN, wtedy wysyłka jest za free - nawet za pobraniem!
 

jack119

New member
Kupiłeś prawdopodobnie starą wersję xboxa bez poprawionego chłodzenia w technologii 90 nm co wiąże się z dużym ryzykiem awarii konsoli :???:
 

meehoo

New member
Być może masz rację. Jak tylko dojdzie, to sprawdzę. Z drugiej strony są 3 lata gwarancji, a ja nie będę też grał w nią po 8 godzin dziennie. Zresztą myślę że ta cena jest bardziej spowodowana ostatnią obniżką Microsoftu, a niekoniecznie starym typem konsoli. No ale okaże się wkrótce, pozdrawiam!
 

meehoo

New member
jack119 - miałeś rację, jest to starsza wersja Premium (zasilacz 203W). Mimo to nie będę wpadał w panikę, w końcu mam 3 lata na jej ugotowanie ;) Co mnie bardziej razi, to wysoka głośność konsoli (chłodzenia i napędu). No ale trudno, będę musiał z tym jakoś żyć ;]
 

autorus

New member
meehoo napisał:
jack119 - miałeś rację, jest to starsza wersja Premium (zasilacz 203W). Mimo to nie będę wpadał w panikę, w końcu mam 3 lata na jej ugotowanie ;) Co mnie bardziej razi, to wysoka głośność konsoli (chłodzenia i napędu). No ale trudno, będę musiał z tym jakoś żyć ;]


Odnośnie gotowania to powiem tak ze serwis maja naprawdę lux. po prostu prowadza za rączkę. Sami odbierają kurierem itd, szkoda ze leci to do Czech.

Autorus
 

meehoo

New member
Robi się mały offtop, ale mam jeszcze ostatnie pytanie - po "ugotowaniu" wymieniana jest płyta główna i chłodzenie (z tego co się orientuję). Czy oznacza to że nowa płyta wkładana przez serwis chodzi już na Falconie? I jak to się ma do starego zasilacza, który mam (od wersji 90nm)? Teoretycznie nie powinno być problemu, bo przecież ma moc większą nawet niż potrzeba, ale zastanawialiście się kiedyś nad tym?
 

marcin0903

New member
Z zasilaczem nie ma problemów, ale z tego co słyszałem (nie potwierdzone!) wsadzają to co miałeś przedtem, czyli nie jest to 65nm

A teraz wszystkich proszę o koniec OFFTOPICu!
 

a_bLaKe

New member
witam

w saturnie oferuja xbox elite za 1300zl. wie ktos moze (sprzedawca nie wiedzial), czy jest to wersja z wyjsciem hdmi, z ulepszonym chlodzeniem, w technologii 65nm i z zasilaczem 175W? ew. czy istnieje mozliwosc sprawdzenia, jaka wersje sklep oferuje.
 

mataman

New member
Bez reklam
Elite ma HDMI i wiekszy dysk 120GB. Co do chłodzenie to sprawdz z tyłu lub z boku naklejke na pudełku, z nowym chłodzeniem maja 175W starsze 203W
 

Ogr

New member
Bez reklam
mataman ten sklep co podałes to najlepsza oferta jaka widziałem(jeszcze Allegro ) ,własnie koledze podesłałem link ma zamiar zamawiac w tym sklepie:)
Robson tez jest ok, lecz dzwonił tam i czas oczekiwania dosyc długi bo nie maja na stanie.
:hmm: W sumie dziwne bo dzwonił tam i nie mieli a teraz patrze i maja oznaczenia przy konsoli ze maja w magazynie hm:hmm:
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Najlepsza i najpewniejsza w przeciwieństwie do allegro. Bardzo czesto ciekawe oferty na allegro to zbanowane konsole.
 

Sugar_beet

New member
Panowie może nie jak w temacie bo nie w Polsce ale co myślicie o zakupie XBOXa w UK . Cena 230 funtow za wersje Premium+GTA IV+COD 4 to niezla chyba okazja. A wysylka jedyne 4 funty!
No chyba ze cos pominalem.
I co z gwarancja?

Mowa o sklepie GAME a linka nei noge podac bo nie mam minimum 5 postow na forum :grin:
 

mataman

New member
Bez reklam
Oferta bardzo dobra ale poczekaj do targów E3 (15 lipca. konferencja m$ 14 lipca 20:30). Ma byc podobno ogłoszona obniżka cen i model premium z HDD 60 GB.
 

Sugar_beet

New member
mataman napisał:
Oferta bardzo dobra ale poczekaj do targów E3 (15 lipca. konferencja m$ 14 lipca 20:30). Ma byc podobno ogłoszona obniżka cen i model premium z HDD 60 GB.

Dzięki za cynk. Poczekam i zobaczymy jakie będą newsy.
 
Do góry