Gdzie najtaniej kupic XBOX 360 w Polsce

depesz

New member
ehhh....

Tak to jest, gdy ktoś totalnie nierozeznany w temacie zaczyna się wypowiadać.
Core jest wycofywane/wyprzedawane nie dla tego, ze wadliwa (wadliwosc COre jest taka sama jak Premium czy Elite) ale dlatego, że microsoft w celu odświeżenia oferty wycofał coś takiego jak zestaw Core, zastępując go zestawem Arcade (który ma to samo co Core + kartę pamięci + gierki Arcade).
 

ariel393

New member
arcade jest wzorowana na elite i ma poprawiaone chłodzenie tak jak w elite, konsolka można dostac idziesz do empiku jeśli konsoli nie ma prosisz aby sprawdzili w którym empki w polsce jeszcze jest (ja sprowadzałem z warszawy do słupska bo arcade poprostu wymiotło na słupskich peryferiach) czekasz 4 dni i masz sprzet za 799zl dokupujesz dysk na allegro za 200 zł i masz elite w wersi białej :eek:k:
 

depesz

New member
:)

ariel prawie;) nie napalaj ich tak na białe Elite, bo później będą mieli Ci za złe, że mają białe Elite z dyskiem 20 GB a nie 120 GB :)

A tak poza tym, jako jeden z użytkowników z najdłuższym stażem w Polsce (od grudnia 2005, miałem ją dzień po premierze:D) to bardzo polecam niezdecydowanym tą konsolkę. Gry - wymiatają. Do zastosowań HD też super, zwłaszcza po ostatnim jesiennym update oprogramowania, który wprowadził obsługę DiviX i XviD, włączając w to wysokie rozdzielczości - do 1080p włącznie (obsługa z poziomu konsoli, z czytnika DVD konsoli lub z HDD kompa po sieci, bez pośrednictwa Windows Media Center).
 

bartq92

New member
jestem zainteresowany kupnem xboxa i chce kupic jak najtaniej nie wie ktos czy bedzie jakas promocja na arcade lub core lub premium przed lub po swietach bo chce kupic po dobrej cenie ?? odp
 

mmmssskkk

New member
Arcadeówki za 799 zł sa w Warszawskich empikach, pol godziny temu widzialem.

Taniej sie nie kupi. PS2 w saturnie kosztuje bodajrze 500 wiec 800 za 3gen. jest ekstra cena.
 

bartq92

New member
michał a nie wiesz czy we wszystkich carrefourach taka cena wiem ze była 899 ale że 799 to nie słyszałem... a do warszawy troche mam daleko :p
 

bartq92

New member
na arcade wątpie zeby była prmocja bo wymiotlo je wszedzie a jak bedą to po normalnej cenie 999 ( dzwoniłem do empiku i mi tak powiedzieli ze po nowym roku beda po 999) a co do tych core w tesco za 549 to jest prawda?
 

depesz

New member
:)

To jest prawda, wczoraj u Rodziców widziałem gazetkę Tesco, na 1szej stronie wielki X360 Core, cena 549 zł - start promocji dzisiaj (2 stycznia) w samo południe - czyli za mniej niż 3 godziny;)
 

oskarsandman

New member
Z ta promocja to jakis smiech na sali. Mieszkam w Krk, mamy dwa duze hipermarkety tesco. W jednym bylem o 10 rano, to juz nie bylo xboxow (4 sztuki, jeden ze sprzedawcow sam stwierdzil, ze chcial sobie kupic, ale nie bylo jak) W drugim tesco o godzinie 11 mialy byc wystawione, czekam czekam. Pytam sie sprzedawcy, czy sa; " tak byly 15min. temu", sztuk 3.

Dla mnie to zakrawa o smiesznosc cala ta promocja. Spokojnie moze podac ich o lamanie praw konsumenta.
 

bartq92

New member
no ja tez byłem w krk w kapelance o szostej rano < tak mi powiedział koleś z tesco ze wtedy beda wystawione na sklep> nie było ich powiedzieli ze edą pozniej wystawione byłem koło 11 nie było juz xboxów.... co za promocja jak tylko moze dwie osoby sobie kupią te konsole??!!
 

Jared

New member
Z tych trzech telewizorów, który będzie najlepszym wyborem uwzględniając, że ma być tylko do grania na xboxie, w przyszłości jakieś hddvd, ps3 czy inne zrodla hd - Samsung R82B, Panasonic LX70P, Toshiba R3500, albo jakis Sharp, dzięki za odp.
 
Do góry