Gdzie najtaniej kupic XBOX 360 w Polsce

marmac

New member
"Xbox 360 Arcade - tak brzmi nazwa nowej odmiany konsoli do gier, którą zaoferowała firma Micrsoft. Chodzi o zestaw, który w przeliczeniu ma kosztować około 850 złotych. W komplecie, oprócz samego urządzenia, znajdziemy pięć gier, bezorzewodowy gamepad, złącze HDMI oraz kartę pamięci o pojemności 256 MB. W Polsce Xbox 360 Arcade ma się pojawić w sprzedaży przed świętami Bożego Narodzenia"

Przeczytałem to dzisiaj w gazecie, zapowiada się nieziemska promocja:grin:
 

marecki6

New member
Bez reklam
w ramach dopelnienia ..... AKTUALNIE W EMPIKU JEST JESZCZE WIEKSZA PROMOCJA NA WERSJE ARCADE I KOSZTUJE JEDYNIE 899ZL A DO TEGO MOZNA JA WZIASC NA RATY 0% POLECAM JAK UżYTKOWNIK TEGO SPRZETU
 

ernane

New member
proponuje u mnie :) mam naprawde dobrą cenę a jeśli znajdzie się ktoś z Łodzi to jeszcze opuszcze z ceny, bo nie musze chodzic na poczte i wysylac :)
smieszne ale prawdziwe ;) ja nie lubie bawic sie w wysylki :)
choc wysylka mozliwa oczywiscie

oczywiscie wszyscy wiedza ze arcade jest z nowym chlodzeniem i 65nm :p

szczegoly w moim podpisie
 

koven

New member
X360 Core za 499 zł
smile.gif

http://polygamia.pl/wyprzedaz-xbox-360-core-w-carrefour
 

ernane

New member
sprawdzałem ;) cena obowiazywala od poniedziałku mimo ze promocja od srody :grin: nigdzie juz nie bylo, przynajmniej nie w moim wojewodztwie bo mialem kupic
 

bomba

New member
Xbox360 Czy Sony Play Station3 Pomocy

Witam mam kompleksy czy kupić xboxsa 360 czy play station 3 bo ja nie mam
zielonego pojęcia co kupic i co by mnie nie rozcczarowało tak naprawde to nie znam się na tych konsolach więc proszę o poradę i pozdrqwiam was wszystkich.PA:):):)
 

marcin0903

New member
No chyba nie ten temat..
Co do Twojego pytania, to na teraz X360 lepiej wypada, od PS3 - na konsolę Sony poprostu nie ma gier, jak narazie, ale wszystko może się zmienić w przyszłym roku.
 

DrOzda

New member
W Carrefour można mieć w Xbox Arcade za 810 PLN - kupuje się X-boxa za 899,99 + cokolwiek za przynajmniej 1 grosz żeby przekroczyć 900 PLN i otrzymuje się 90 PLN w bonach do wykorzystania do połowy przyszłego roku :)
No i dostaniecie 45 naklejek z pieskami - jeszcze 5 i macie prezent dla dzieciaka :)
 

marc1

New member
arcade za 799,- ?

Witam,
podobno w Łodzi w Manufakturze w Empiku jest Xbox 360 Arcade za 799,- (tak SIEDEM dziewięć dziewięć) ?! :confused: Może ktoś to potwierdzić? Zdjęcie? Może jakiś haczyk w tym jest? (np. jest to Core). Bo za 899,- to spoko, nawet na Empik.com jest taka cena i w magazynie Empiku.. Ale 799??

Niestety nie mogę sam tego zrobić - praca i wyjazd.

Z góry dzięki! :mrgreen:
 

fx1

New member
W ElectroWorld jest promocja na bezprzewodowe pady - cena 89zł.
XBOX Premium z grą Forza2 oraz VivaPinata - 1199zł.
Promocja ważna do DZIŚ...
 

miecio1

New member
Sony zostało pominięte w next genach ale za to ps2 się dalej świetnie sprzedaje. W przyszłym roku wychodzi nawet odświeżony model ps2 :D
A ps3 no hmmm.... może za jakiś czas. Na chwilę obecną xbox360 jest najlepszych rozwiązaniem do gier. Zważywszy na fakt, żeby pograć na kompie bez stresowo musisz od razu wyrzucić tysiaka (czyli o jakieś 200 zeta więcej) na kartę graficzną. Dla mnie wybór jest jasny :D

Proszę o trzymanie się tematu, jeszcze jeden post nie związany z nim, a będzie ostrzeżenie - marcin0903
 

myca007

New member
Promocyjne Arcade wymiotło chyba z wszystkich sklepów

Czy ma ktoś jakiś namiar gdzie można dostać konsolkę za 799zł?

PS. Do kiedy jest ta promocja? Obowiązuje tylko do świąt??
 
Do góry