Gdzie najtaniej kupic XBOX 360 w Polsce

Maar

New member
We Wroclawiu (centrum Auchan) - Premium + GoW = 1549 zl
I ciekawostka... obok konsol byla informacja, ze w ustawieniach konsoli trzeba cos (nie pamietam co) zmienic na 60 Hz. Ktos wie o co chodzi? Jakis tryb wyswietlania
 

depesz

New member
Tak, GoW i kilka innych gier wymaga trybu 60 Hz, można to zrobić w ustawieniach wyświetlania (po wybraniu rozdzielczości konsola wyświetla obraz w 60 Hz i pyta, czy jest widoczny - jeśli się potwierdzi zostaje w 60Hz, jeśli nie - przechodzi w 50 Hz).
 

tomo88

New member
a gdzie najlepiej kupic w poznaniu? wlasnie szykuje sie do kupna ale nie wiem gdzie kupic zeby nie stracic...
 

santiago

New member
Zastanawiam sie nad kupnem xboxa ale mieszkam w rzeszowie, wie ktoś może kiedy do okolic rzeszowa dojdzie promocja (mm) ktora obecnie jest juz w Legnicy i Nowym Sączu. (wersja premium 1199) :?? chyba ze zna ktos jakas dobra stronke na ktorej x jest w przystępnej cenie\?
 

Maar

New member
Ja ostatnio kupilem w Empiku + Crackdown (masz mozliwosc sciagniecia Halo 3 beta!) za 1499... wyjdzie cie taniej niz paliwo do NS ;)
 

Raikoh

New member
Witam wszystkich :p

Ma ktos jakies info o nowych promocjach x'a 360 w woj. dolnoslaskim?

Bo planuwalem dokonac zakupu w Legnicy, ale cena skoczyla na troche ponad 1600 (zestaw z Call of Duty) :-?
 

now

New member
To ja powiem ,ze takze rozgladam sie w warszawie i sytuacja wyglada srednio. xbox 360 w sklepach z grami , mowie o premium oczywiscie , jest za okolo 1320 - 1399. Z gearsami za 1449 w mad games chyba lub tak jak przedmowca zaznaczyl za 1499 w empiku z crackdown na raty. bylbym ciekaw czy moze ktos widzi jakies lepsze okazje na mazowszu lub moze wie o jakiejs nadchodzacej promocji :) pozdro !
 

mastan

New member
witam,

wie ktos moze o obecnych/nadchodzacych promocjach na x'a w szczecinie?

w mm gola za 1550, w empiku jak w postach przedmowcow...a gdzie promocje za 1199? ;)
 

now

New member
no w temacie cisza jakas panuje , a powiem tyle ze marnie jakos te "promocje" wygladaja , konsola drozeje zamiast taniec :)
 

VanBuren

New member
Dziś startuje promocja Xboxa360 w Mediamarkt ( w każdym razie w Gdańsku ). Można kupić maszynkę w komplecie z PGR4 za 1399zł.
Może ktoś wie czy jest to wersja z portem HDMI czy zwyczajnie wypychają stary sprzęt?
 

marcin0903

New member
Również pojawiła się bundle pack z Halo 3 (Premium z HDMI + Halo 3).
A co do tego czy ta z PGR4 ma HDMI to jeśli na kartonie od konsoli są nadrukowane jakieś obrazki z PGRa4 to powinno mieć HDMI, a jak tylko jest przypięte tasiemką i normalny karton to podejrzewam , że może to być Premium bez HDMI.
 

hubertc

New member
drosophilia napisał:
dołożyc do 1599 zł i zakupic PS 3 z 40 GB HD.

Świetny pomysł.

Zapomniałeś dodać "I dokładać parę-dziesiąt złotych więcej do każdej gry, nie grać w całą masę gier niedostępnych na ps3 (nawet valve nie chce robić na ps3 gier, zleca do EA..., micro$oft wykupił sobie na wyłączność dodatki do GTA4 - których nie będzie na ps..) być zajaranym że ma się odtwarzacz BD ale w zasadzie nigdy nie obejżeć nawet jednego filmu"
Coś jeszcze?

Generalnie jeżeli ktoś się pyta w tym temacie o to gdzie kupić xbox360 TO CHYBA JUŻ SIĘ ZDECYDOWAŁ????

ps. nie chcę tu żadnej wojny sony vs. m$ wywołać, więc proszę nie komentujcie ;)

Dodam coś na temat jeszcze:
Na allegro można spotkać sprzedawców oferujących naprawdę tanie x'y - Premium za 1050zł, Premium z HDMI za 1250zł. Generalnie nie są to oszuści, ale wiele ludzi się skarży że konsole nie dochodzą, lub dochodzą bardzo późno.
Jak ktoś ma cierpliwość proszę bardzo : mój kumpel dostał Premium HDMI w cenie zwykłego Premium za 1050zł :] .. ALE po 5 tygodniach chyba
 
Ostatnia edycja:
Do góry