Gdzie najtaniej kupic XBOX 360 w Polsce

BLS

New member
Promocji nie brak, trzeba tylko znaleźć :)

1399zł - www.sferis.pl

no i sklepy sferis najczęściej w galeriach handlowych, jak ktos che kupić w krakowie to dzis po południu będą w galerii krakowskiej w sklepie sferis
 

Je2ry

New member
Czyzby promocje sie skonczyly :(
Rozglodalem sie troche i nic nie znalazlem
Jak myslicie jest jakas szansa na promocje w MM w najblizszym czasie?
 

bonoo2

New member
Mam pytanie - niestety niewiele czasu na przegladniecie wszystkiego tutaj jeszcze - ktora wersja jest tzw. full wypasem jesli chodzi o x360'tke?
 

Mor25

New member
Podziele sie z Wami plotkami jakie do mnie dotarly... a mianowicie :
Za kilka dni bedzie MEGA promocja XBOX 360 Premium + Gra (Pro Evo 6 lub PGR 3) w sklepach Media Markt w calym kraju.
Cena bedzie na tyle atrakcyjna, ze sugeruje olac cieplym moczem wszelkie Vobisy, Sferisy czy inne *enisy :D

Pozdrawiam :cool:
 

Je2ry

New member
No to poczekam licze ze masz dobre informacje ;)
Ciekawe do ilu zjada(o ile wogule zjada) obecnie w MM kosztuje kolo 1550 z PGR3
Marzy mi sie cena 1399 :D
 

SG1

New member
Mor25 napisał:
Podziele sie z Wami plotkami jakie do mnie dotarly... a mianowicie :
Za kilka dni bedzie MEGA promocja XBOX 360 Premium + Gra (Pro Evo 6 lub PGR 3) w sklepach Media Markt w calym kraju.
Cena bedzie na tyle atrakcyjna, ze sugeruje olac cieplym moczem wszelkie Vobisy, Sferisy czy inne *enisy :D

Pozdrawiam :cool:

wole doplacic 100 czy dwie i zdazyc przed swietami...:D

jakos przesladuje mnie awersja do sklepu dla idotow...

ceny w wiekszosci duuuzo drozsze niz w innych sklepach :)

ztcze powodzenia w oczekiwaniu..

pozdr
 

SG1

New member
Mor25 napisał:
Podziele sie z Wami plotkami jakie do mnie dotarly... a mianowicie :
Za kilka dni bedzie MEGA promocja XBOX 360 Premium + Gra (Pro Evo 6 lub PGR 3) w sklepach Media Markt w calym kraju.
Cena bedzie na tyle atrakcyjna, ze sugeruje olac cieplym moczem wszelkie Vobisy, Sferisy czy inne *enisy :D

Pozdrawiam :cool:

wole doplacic 100 czy dwie i zdazyc przed swietami...:D

jakos przesladuje mnie awersja do sklepu dla idotow...

ceny w wiekszosci duuuzo drozsze niz w innych sklepach :)

ztcze powodzenia w oczekiwaniu..

pozdr
 

Mor25

New member
Ma to byc przed swietami. Proponuje 3mac reke na pulsie bo jak w 30 minut wykupia to "hurtownicy" (co sie czesto zdarza) to pozniej znowu bedzie placz, ze "zrobili wiele szumu a nie mieli towaru".
Jesli chodzi o ceny to bym polemizowal.
...ale nie chce mi sie rozpoczynac bezsensowej dyskusji.
 

Herbatnik

New member
A ja kupilem premium w.... Empiku ktory okazal sie oferta ktora przebila wszystkie sklepy nie dla idiotow.

1599zl premium plus Kameo plus swiezutka Viva Pinata jak sie szybko policzy wychodzi ze sam X kosztuje 1300zl.
 

Mor25

New member
Gorsza oferta od wczesniejszej w MM gdzie za Xbox 360 premium + gre PGR 3 placilo sie 1399 zł ...wiec za sama konsole premium wychodzilo 1239 zł.
Jesli teraz bedzie w tej samej cenie + Pro Evo 6 to cena za sama konsole spada ponizej 1199 zł gdyz sama gra Pro Evo 6 jest cholernie droga.

Ponoc jakis sklep internetowy mial (w odpowiedzi na oferte MM) wersje premium z dwoma bezprzewodowymi padami za 1389 zł.. ale ciekawe ile tego mieli.

Nikt i tak nie przebije Amazon gdzie sprzedali 1000 szt za 100$ each :)
 

Herbatnik

New member
Ech jesli kolega mor25 chce policzyc dokladnie wiec zaczynamy^^

1599- 229(viva pinata) -129(kameo)=1241 zl

A pgr3 mozna kupic nowke sztuke za 69 zl co tez uczynilem wiec oferta z MM:

1399-69= 1330 zl

Chyba jednak oferta empiku jest lepsza;)

Jesli MM zrobi ta promocje z PES6 za 1399 to wtedy owszem.
 

Mor25

New member
Ups - PGR3 widzialem za 160 zł (+minus 10zł) ale napewno nie za 69 zł. Jesli za tyle normalnie jest ta gra to faktycznie.
Jednak poczekajmy kilka dni na nowa oferte w MM i na reakcje konkurencji... pozniej juz dlugo mozemy takiej ceny nie zobaczyc (az do premiery PS3, ktorego cena ma oscylowac miedzy 2500 a 2800zł)
 

kuba258

New member
Mor25 napisał:
Podziele sie z Wami plotkami jakie do mnie dotarly... a mianowicie :
Za kilka dni bedzie MEGA promocja XBOX 360 Premium + Gra (Pro Evo 6 lub PGR 3) w sklepach Media Markt w calym kraju.
Cena bedzie na tyle atrakcyjna, ze sugeruje olac cieplym moczem wszelkie Vobisy, Sferisy czy inne *enisy :D

Pozdrawiam :cool:

skad to wiesz? czy ta promocja będzie obowioązywała na terenie całego kraju?
 

Je2ry

New member
Bylem przed chwila w MM i patrze a tu XBOX z pesem kosztuje 1699 :(
nie dawno kosztowal 1599 wiec juz nie wiem czy bedzie ta promocja czy nie :niewiem: ale z reguly jak cos przeceniaja to podnosza cene zeby pozniej wiecej opuscic wiec nadzieja jest
 

dwoz

New member
W Tesco w katalogu świątecznym jest xbox 360 z 1399 zł wraz z grą Perfect Dark Zero, tylko niewiem czy to jest PREMIUM, czy CORE.
Bo jak Core to bardzo drogo chcą:(

49PGIFT214.gif
 
Do góry