Gdzie najtaniej kupic XBOX 360 w Polsce

bakus_44

New member
Miesiąc/dwa przed świętami można bylo na utlima.pl kupic xboxa 250gb z kinectem za 1100. Teraz ceny wzrosly do jakis 1500. Ktos wie kiedy te ceny znowu spadna? czekalem az swieta mina zeby bylo taniej ale cos nie jest... to samo z telewizorami...
 

edi730

New member
Na 100% mają błąd w opisie :) Wystarczy popatrzeć na resztę cen w ich ofercie na konsole Xbox. Ale kupuj bo to ich problem by wywiązać się z umowy ... Trzeba się spieszyć ;)
 
Ostatnia edycja:

mrdark

New member
Też tak sądziłem.. ale dzwoniłem do sklepu i nie jest to błąd.. jak stwierdził sprzedawca to jego bestseller na otwarcie sklepu. Zobaczę jak się sprawa rozwinie.. wczoraj pisał, że wysyła zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy. Także czekam i zobaczę.
 

edi730

New member
Oczywiście nikt nie sprzedaje konsoli poniżej cen hurtowych. Jeśli to wałek, kupuj za pobraniem. Chociaż nie stracisz ...

Zerknąłem ... Oczywiście nie ma takiej formy w jego sklepie :) Zapytaj o odbiór osobisty .
 
Ostatnia edycja:

kami20

New member
Jest za pobraniem

Oczywiście nikt nie sprzedaje konsoli poniżej cen hurtowych. Jeśli to wałek, kupuj za pobraniem. Chociaż nie stracisz ...

Zerknąłem ... Oczywiście nie ma takiej formy w jego sklepie :) Zapytaj o odbiór osobisty .
Sprawdziłem - jest za pobraniem ale dolicza 250 zł do tej formy zapłaty/ ewidentnie taką ceną chce zniechęcić co daje do myślenia o ew.wałku/ Sprawdziłem podany Regon -należy do kobitki adres i NIP się zgadza z podanym adresem firmy. Działalność zarejestrowana jako handel art. spożywcze i tytoń/ kiosk?/ Nie ma mowy o handlu art. technicznymi /agd/. Firma - konto na mbank? . Telefon jeden i do tego tylko komórkowy .Towaru też nie za dużo .Ja bym nie ryzykował przedpłaty i kupna w tym sklepie .
 

kami20

New member
I wszystko jasne czemu tak tanio - rzeczywiście numer konta ten sam .Widać ,że facet zbierał pozytywne komentarze na groszowych transakcjach ale mu nie wyszło to otworzył sklep. Mam nadzieje ,ze nikt się nie załapał na te okazję.Swoja drogą ciekawe czy ta kobitka już wie ,ze firmuje taki interes
 

kami20

New member
Teraz dopiero doczytałem na stronie głównej tego sklepu " Sklep internetowy sStore - Sklepywww.pl - sklep testowy, produkty nie są ofertą! " A więc jest to sklep testowy /wersja Demo - darmowa firmy sStore/ . To na 100% wałek - nie róbcie tam żadnych zakupów.
 
Do góry