Dwa pytania odnośnie X360...

Okrutny

New member
Witam. Mam do Was dwa pytania jedna normalne drugie troszke mniej:)

1.Zakupilem Samsunga WS32Z409P i mam z nim mały problem.
-po pierwsze mam małe problemy z geometrią i kolorami... macie może jakiś "wzor" menu serwisowego jak powinno się ustawic ten TV zeby dobrze wyswietlal obraz z Xboxa360? szukalem ale za bardzo nie moge znalezc a jak juz znajde to nie jest to zbytnio zrozmiale:) ???
-drugi problem mam przy polaczeniu tego Tv tak zebym dzwiek z kablowki byl slyszalny przez kino domowe???

2.Drugi pytanie jest troszke z innej beczki:) Wkrotce bede wylatywał na jakies 3 miesiace z Polski do kraju w ktorym na pewno nie bede mial kontaktu z TV LCD albo plazma a chcialbym ze sobą wziaść Xboxa360 i mieć mozliwosc grania w wysokiej rozdzielczości. Może macie jakiś pomysł na przenośny Tv lub monitor z wysoka rozdzielczoscia? Myslalem zeby kupic jakis monitor 19 calowy panoramiczny ale nie wiem czy da sie go tak poprostu podlaczyc do xboxa(trzeba miec do tego caly komputer??). Ciekawe czy jak tak sobie bym zapakowal ten monitor do duzej torby to czy nic mu sie nie stanie i dowioze go calego:) Chba takiego pytania jeszcze nie bylo co? :):):):):krol: pozdrawiam i dziekuje za odp:)
 

mystic

New member
Okrutny napisał:
Drugi pytanie jest troszke z innej beczki:) Wkrotce bede wylatywał na jakies 3 miesiace z Polski do kraju w ktorym na pewno nie bede mial kontaktu z TV LCD albo plazma a chcialbym ze sobą wziaść Xboxa360 i mieć mozliwosc grania w wysokiej rozdzielczości. Może macie jakiś pomysł na przenośny Tv lub monitor z wysoka rozdzielczoscia? Myslalem zeby kupic jakis monitor 19 calowy panoramiczny ale nie wiem czy da sie go tak poprostu podlaczyc do xboxa(trzeba miec do tego caly komputer??). Ciekawe czy jak tak sobie bym zapakowal ten monitor do duzej torby to czy nic mu sie nie stanie i dowioze go calego:) Chba
Co prawda nie mam xboxa no i nigdzie nie wyjeżdżam :rolleyes: ale czysto teoretycznie, gdybym miał i gdybym wyjeżdżał no i gdybym chciał go zabrać z sobą ;) to zapewne nie taskał bym monitora w obie strony tylko w jedną. Jeśli masz kasę na nowy monitor to weź ją z sobą i tam dokąd jedziesz dokonasz zakupu, a i zapewne trochę jeszcze zaoszczędzisz na cenie.

Ale napewno przed wyjazdem postarał bym się o zakup przejściówki component>dvi lub component>rgb, w zależności jakie wejście ma monitor,
który planował bym kupić. Obecnie wszystkie nowe monitory mają dvi.
 

Okrutny

New member
ok jeden pomysł juz mamy:) a wiesz moze gdzie mozna kupic taka przejsciowke? Nie wiem czy w Brazylii beda tańsze monitory niż u nas szczerze mowiac watpie w to bardzo:) a tak przy okazji to jaki monitor panoramiczny byście mi radzili chcialbym nie wydawac na niego za duzo pieniazko bo bedzie on raczej tylko na te 3 miesiace. pozdrawiam i dziekuje za odp.
 

RNAcid

New member
Okrutny napisał:
ok jeden pomysł juz mamy

Eeee tam. Po co zaraz przejściówka? Jest całkiem normalnie sprzedawany do X360 kabel VGA - z jednej strony wtyczka AV Xboxa z wyjściem optycznym dla dźwięku 5,1 a z drugiej zwykłe złącze VGA. Dodatkowo kable takie produkowane przez Microsoft oraz te od BigBen wyposażane są w przejściówkę gender-changer żeby nie było problemów z końcówkami męski-męski na przykład.
Do podłączenia monitora LCD najlepszym wyjściem jest właśnie kabel VGA gdyż po wykryciu takiego kable X360 pozwala na wybór najbardziej popularnych rozdzielczości odpowiadających większości natywnych rozdziałek monitorów LCD.
 

mystic

New member
Jak pisałem 9.XI jeszcze nie mniałem iksa, ale już 14 w uniesieniu ... zaszalałem i sobie sprawiłem tą zabawkę. To moja pierwsza konsola, a że niedawno pozbyłem się blaszaka, stąd decyzja, choć podjęta niespodziewanie. Żona ze mnie ma polewkę, że taki stary a taki głupi ... jajka ogolić i do piaskownicy wrzucić, się śmieje. Cóż mam zrobić, że chłopaki lubią gadżety.:cool:

Tak więc ze względu na powyższe, zamówiłem przewód vga na allegro, a cena w porównaniu do oryginału bardzo konkurencyjna bo 49,90 zł.
 
Do góry