W co gracie?

marcin0903

New member
Ja aktualnie gram w :
- Dead Rising
- Saints Row
- Splinter Cell Double Agent
- G.R.A.W
- PES6
- Fifa World Cup 2006 Germany ( tylko poto by nabić Game Score :p )

I ty by było na tyle ;)
 

szymonunion

New member
Witam,

a ja w nic nie gram na Xbox'ie, bo nie mam :)
Moze kiedys :)
Ale temat sledze i siedze w tym.


Pozdrawiam,

.JozeK. : Prosze nie wypowiadać się jeżeli to nie wnosi nic do tematu :).
 

jjaro

New member
Skoncentrujmy się może na "Dziele Xboxa 360" żeby nie rozwijać zbyt wielu wątków. Niedługo ciężko będzie je wszystkie śledzić...
 

_AnD_

New member
mój xbox360 padł jak grałem w Oblivion -> robię ostatni quest dla gildi złodziei. Jestem bez konsoli już 3 tyg :evil: . Mam nadzieję, że wróci przed premierą GOW. Żeby zapełnić pustkę kupiłem Gothic3 -> fajna gra, ale mój komputer umiera przy niej.
poza tym moje chłopaki (5 i 7 lat) grali/grają w Test Drive, PGR 3, demo Lego, Kameo i jakieś tam gierki z Live Arcade.

AnD
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proponowałbym może aby prowadzić dyskusje o aktualnie najlepszych tytułach na daną platformę a nie o wszystkim.

Pozdrawiam
 

Mor25

New member
Czy Dead Rising jest wart swojej ceny ?

Mi osobiscie podoba sie Fight Night 3 oraz Ridge Racer.
Battlefield 2 Modern Combat wyglada calkiem ciekawie ale nie mialem jeszcze mozliwosci dluzej pograc.
 

RNAcid

New member
Emergence Day is NOW!

Witam!

Dziś 17-ty listopada - Emergence Day!!!
Na półkach sklepowych zagościł dawno wyczekiwany "Gears of War"- polecam wszystkim pełnoletnim graczom.
Terror, terror from beneath!!!
 

MarKo_wawa

New member
Moje tytuly
- Dead Rising
- Call of Duty 3
- PES6
- Test Drive Unlimited
- PGR3
Niestety na "Gears of War" sie nie zalapalem (zabraklo), moze jutro, podobno jest jeszcze w Empiku :)

Gierek jeszcze nie odpalilem, narazie podlaczam sprzet (kupiony o 21.03:))
Pozdrawiam All :D
 

klemens007

New member
Witam.Na obecną chwile oczywiście GEARS of WAR(zaszalalem-edycja kolekcjonerska).A zaczęte w kolejce czekają KAMEO,DEAD RISING,PREY i ze starego xbox-a must have HALO2 i NINJA GAIDEN
 
Ostatnia edycja:

MarKo_wawa

New member
Witam All,

To ja ... nie bede wyjatkiem :)
wlasnie leci G E A R S O F W A R - oooooouuuu the best !!! :D

Pozdrawiam Wszystkich :cool:

moj gamertag: MarKo wawa UK
 

Remik82

New member
Posiadam prawie wszystko co dobre z gier na 360 i z czystym sumieniem przyznaje ze najlepsza gra jest CoD3 ta gra daje tyle adrenaliny ze mozna wyleciec przez okno jak w reklamie redbulla tym bardziej ze gramy Polakami moim zdaniem ostatnia misja z ich udzialem to prawdziwy majstersztyk i jak dlamnie przechodzi ona do histori gier wideo. GoW dobra gra olsiewajaca graficznie ale to juz nie to samo co CoD3 brak jak dlamnie klimatu niemoglem sie wniol jakos wczuc do konca ;/ , we dwoch gra sporo zyskuje. NFS:C absolutnie najlepsza gra wysigowa na 360. SC: DA(najlepsza czesc!!) napewno jest pierwsza prawdziwa nexgenowo produkcja, bardzo fajna ale znow przegrywa starcie z CoD3.

Te gry powyzej ukonczylem i jest to bezapelacyjna czolowka gier wideo bez wzgledu na platforme!!

Co do Dead Rising, PREY, Test Drive Unlimited te gry nie porazaj sa to porostu przecietniaki nawet niemam ochoty juz do nich podchodzic

Natomiast PES6 ta gra nie nadaje sie na pada od 360 pozatym grafa identyczna jak na ps2 ;/ i ja gram w niol na wysluzonej ps2

Oblivion wymaga od nas przynajmniej przyzwoitej znajomosci Angielskiego do tego liczne bugi i czesto wieje nuda a zamykanie Portali (to nieporozumienie jest to porostu wymuszone wydluzenie czasu gry dotego tragicznie zrealizowane ;(.) To jest typ gry ktora raz cie wkur..i niemaz ochoty do niej wiecej podchodzic. Chociaz gra jest bardzo dobra nie spodoba sie kazdemu
 
Ostatnia edycja:

marcin0903

New member
Dla mnie najelpszy jest GoW, owszem w CoD3 jest wiele akcji itp... ale wole pograć w CoDa2 bardziej mi przypasował GamePlay... choć CoD3 stoi graficznie, fizycznie itd... na wysokim poziomie lecz o klase niższym niż GoW
 

klemens007

New member
no to sobie pograłem

Do dzisiaj mocno giercowałem oczywiście w GEARS of WAR.Pierwsze spotkanie z BRUMAKIEM i w trakcie demka ucieczki wozem bojowym wywala mi konsola że nie widzi dysku ,przetrzeć suchom szmatkom albo restart:cry:..Najdziwniejsze jest to że konsola staje w trakcie dema ale w róznym momencie ,raz juz na samym początku a raz dalej.Na płucie rys praktycznie nie ma .Jest takie mleczne przebarwienie około 1cm od zewnętrznej krawędzi może to jest przyczyna.Najgorsze jest to że nie mam nikogo kto posiada x-360 co by sprawdzić u niego.A może jest jakis życzliwy ZIOM z warszawskiego targówka lub okolic co bym mógł u niego sprawdzić gierkę.OCZYWIŚCIE BROWARA STAWIAM BEZ SŁOWA.Może ktoś miał podobne problemy-mam kolekcjonerską wersję.Pozdrawiam
 

woncker

New member
Ja gram w PGR 3 bo dostałem jako gratisek, a poza tym to tylko Fight Night: Round 3... KOZAK giera :D Bardzo mi sie podoba, ogolnie spoko. Przymierzam sie do kupna Oblivionka ale najbliższe siano jakie będe miał wydam najprawdopodobniej na nowy telewizorek LCD :). Oblivion poczeka. Poza tym, mam OGROMNĄ nadzieję, że wyjdzie Gothic 3 na x360. Wieści o tym jakieś słyszałem, więc liczę na to bardzo. To wszystko :) Miłego grania wszystkim posiadaczom x360 życzę ;)
 

RNAcid

New member
woncker napisał:
[...] Poza tym, mam OGROMNĄ nadzieję, że wyjdzie Gothic 3 na x360. Wieści o tym jakieś słyszałem, więc liczę na to bardzo. To wszystko :) Miłego grania wszystkim posiadaczom x360 życzę ;)

Wydanie Gothic3 na X360 jest bardzo mało prawdopodobne z kilku względów
- po pierwsze dlatego, że sam JoWood przyznaje, że gra jest pełna błędów a zmiana jej sterowania na konsolowe byłaby ogromną po prostu robotą;
- po drugie należałoby zatrudnić całą ekipę do pracy nad konwersją a to oznacza spore koszty takiej operacji, co przy perspektywach sprzedaży tak bardzo przez graczy krytykowanego tytułu wydaje się mało opłacalne;
- po trzecie polityka Microsoft dotycząca konwersji tytułów pecetowych na konsolę zawiera klauzulę, że wersja konsolowa zawierać musi od 25-30% całkowicie nowych elementów. Wystarczy zobaczyć jak duży jest Gothic3 i policzyć o ile wydłużołoby to proces przygotowania wersji konsolowej - do tego czasu zdążą się ukazać już MassEffect, Too Human a może nawet Final Fantasy XIII i Halo3

Co do samego JoWood to tak się składa, że ta firma jest także moim wydawcą i wierzcie mi, że z mojego punktu widzenia konsolowa wersja Gothic'a to mrzonka, prędzej pojawi się na X360 World of Warcraft :>
 

Remik82

New member
No dzis w koncu pogralem w Rainbow Six: Vegas i oczywiscie pozytyw napewno nie rozczarowuje, mnie wrecz zaskoczyla na plus(100% nextgen), gra powinna znalesc sie na pulce z takimi hitami jak CoD3, GoW, SC: DA, NFS:C
 
Ostatnia edycja:

Je2ry

New member
Pytanie moze lekko odbiegajace od tematu ale mam problem szukam listy gier ktore w najblizszym czasie pojawia sie na XBOX-a 360 oraz tych przewidzianych na PS3.
Jest to glowny element wyboru miedzy X a PS3 wiec prosze o pomoc.
 
Do góry