Wielki [FAQ] Xbox 360

garero

New member
Pytanie dot gier na xboxa. Jako nowy wśród konsolowców przeglądam oferty sklepów z grami, ale bardzo brakuje mi filtra (tzn nigdzie nie widzialem) wyszukiwania z opcją "1/2 graczy". Podpowiedzcie czy jest jakieś miejsce (poza oglądaniem rewersów okładek w empiku), żeby to sprawdzić?

garero napisał:
Podpowiedzcie czy jest jakieś miejsce (poza oglądaniem rewersów okładek w empiku), żeby to sprawdzić?
To może sam sobie odpowiem. Nie znalazłem takiego miejsca jakiego szukałem. Sprawdzam po prostu detale w katalogu xboxa lub na gamespocie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Rafo37

New member
garero napisał:
Pytanie dot gier na xboxa. Jako nowy wśród konsolowców przeglądam oferty sklepów z grami, ale bardzo brakuje mi filtra (tzn nigdzie nie widzialem) wyszukiwania z opcją "1/2 graczy". Podpowiedzcie czy jest jakieś miejsce (poza oglądaniem rewersów okładek w empiku), żeby to sprawdzić?


To może sam sobie odpowiem. Nie znalazłem takiego miejsca jakiego szukałem. Sprawdzam po prostu detale w katalogu xboxa lub na gamespocie...
Nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałam ale tu masz liste wszystkich gier na Ixa z podzialem na gry 1/2 graczy i wiele wiecej ;)

[.]xboxmp.com/Catalog.aspx?r=[/.]


 
Ostatnia edycja:

kini0

New member
Bez reklam
Czy ktoś z użytkowników x360 gra na KURO? Jeśli tak to jak jest z jakością? I jak do cholery aktywować inne gniazda HDMI oprócz input4....:confused:
PS- pytam o jakośc obrazu, bo po podłaczeniu lapa po HDMI kolory sa jakies takie nijakie....
 
Ostatnia edycja:

Galen

New member
Pytaniątko

Chciałbym sie dowiedzieć czy w zestawie Arcade jest dołączana przejściówka av/euro.. piszcie na PW pls
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
koledzy zamierzam zakupić x kloca slim. Aktualnie posiadam białego premium od paru ładnych lat, od dłuższego czasu jest popsuty, chcę go naprawić i sprezentować braciszkowi. Ja planuje zakupić funkel nówkę z kinect i nie bawić się już w przeróbkę :). Pytanie brzmi jaki jest najnowszy model na rynku? z jakiej dokładnie daty i na co zwracać uwagę kupując konsole? Mam nadzieje że z zakupem wyrobie się do świąt
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
to muszę się rozejrzeć, po sklepach jakie ceny oferują i jakie gry :). Wiesz może czym się różni nowy model od pozostałych? jakie zostały wprowadzone poprawki?
 

maxan

New member
Bez reklam
to muszę się rozejrzeć, po sklepach jakie ceny oferują i jakie gry :). Wiesz może czym się różni nowy model od pozostałych? jakie zostały wprowadzone poprawki?
Mniejszy pobór prądy - zasilacz 115W, chip HANA zintegrowany z północnym mostkiem bodajże...itp. - GOOGLE się kłania ;)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie powiedźcie jak jest z gwarancją nowej slimki. Na aukcjach jest raz że rok raz że 2 lata. Nie wiem czy zamawiać na allegro czy zakupić gdzieś w sklepie jak to jest z gwarancją, zgłaszam się tam gdzie zakupiłem czy bezpośrednio do producenta? bo jeśli tak to lepiej będzie kupić w sklepie na miejscu
 

maxan

New member
Bez reklam
Panowie powiedźcie jak jest z gwarancją nowej slimki. Na aukcjach jest raz że rok raz że 2 lata. Nie wiem czy zamawiać na allegro czy zakupić gdzieś w sklepie jak to jest z gwarancją, zgłaszam się tam gdzie zakupiłem czy bezpośrednio do producenta? bo jeśli tak to lepiej będzie kupić w sklepie na miejscu

Jak kupisz w polskim sklepie to masz 2lata(polskie prawo) bo z allegro może być rok, na rrod'a masz 3lata gwarancji od M$.
 
Do góry