Wielki [FAQ] Xbox 360

deenbe

New member
.JozeK. napisał:
Nie pleć bzdur... Możesz podbiąć rozgałęźnik USB (tzw. Hub USB).
i ile ci ich obsluzy??? bo napewno nie milion:D

edit: zaloze sie ze nie wiecej niz 7(tak jak to ma ps3)

edit2: w instrukcji do x'a jest tylko podane ze do 4 kontrolerow bezprzewodowo. mozna to rozumiec tak ze 4 kontrolery maksymalnie czyli roznego rodzaju kombinacja przewodowy i bezprzewodowy.
 
Ostatnia edycja:

klemens007

New member
Witam.Ja mam podpiętego X-a oryginalnym przewodem component z wersji premium do telewizora pod VGA poprzez przejsciówkę (BYŁA W KOMPLECIE Z TV)component-VGA ,czy w takim układzie jeżeli użyję kabla VGA Kabel VGA X360 !TU ZAKUPISZ NAJLĘPSZĄ JAKOŚĆ!
zyskam na jakości.Sorry że ten link tak mi się nieporadnie wkleił ale nie jestem mocny w te klocki.
user_online.gif


Warn: (0%)
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif

 

dvd-r

New member
Panowie!

Czy po tym ostatnim updacie xboxa360 - można już puszczać filmy HD z napędu??? i jak sprawa z napisami?

Czy musze instalować na kompie Windows Media Center, żeby cieszyć się wszystkim co oferuje xbox??

Czy xbox360 obługuje dźwięk Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio

Artur
 
Ostatnia edycja:

Rudeford

New member
Witam
Czy to normalne, że napęd raz wczytuje grę na wysokich obrotach(głośno)
a innym razem wolno(cichutko)? Dzieje się tak przy grze PGR 3 która nawet na zwykłym TV wygląda świetnie:)
Pozdrawiam
 

szymonunion

New member
Bacradi,

jaki update? Chodzi Ci o dashboard? Generalnie mozesz juz teraz, ale przy rejestracji musisz podac adres poza granicami PL, poniewaz z tego co wiem na chwile obecne w Xbox Live nie ma jeszcze Polski. M$ obiecal dodac wkrotce.


Pozdrawiam,
 

j.jacek

New member
Witam wszytkich
Jestem śweżo upieczonym posiadaczem x 360 i mam jedno bardzo prozaiczne pytnie,jak z kompatybilnością gier ze starego xboxa
pozdrawiam wszystkich szczęśliwców
ps.czy są gry które mogą nie chodzić
 

szymonunion

New member
Witam,

sa problemy owszem - chyba nawet pisalem cos gdzies w tym dziale na ten temat. Poszukaj. Zreszta zapewne zaraz ktos sie wypowie w tym temacie.


Pozdrawiam,
PS. Na innej konsoli tez sa problemy, wiec nie ma sie co przejmowac. M$ powiedzial, ze pracuje nad poprawieniem kompatybilnosci.
 

klemens007

New member
Witam serdecznie.Jeśli chodzi o kompatybilność starych tytułów to w HALO2 wchodz śmiało-u mnie hula aż miło.NiNJA GAIDEN także(ciekawe czy pad x360 wytrzyma poziom MASTER NINJA).Co do FORZY to nie wiem ,ale gdzieś czytałem że też chodzi.
 

marcin0903

New member
Kurcze troche byłem zmęczony jak pisałem ten FAQ :( . Poprawiłem już cene... kupisz to +, - za 300 zł.
UWAGA: Jeżeli widzicie jakieś błędy w FAQ prosze piszcie, nie chce, żeby ktoś przezemnie został wprowadzony w błąd.
 

Je2ry

New member
Mam nastepujace pytanka:
1.Jak dlugi jest kabel sieciowy(bo z tego co wiem jest on w komplecie z XBOX-em Premium)?
2.Jezeli posiadam neo512 musze dokupic cos jeszcze by podlaczyc X do netu?
3.Jaki zasieg ma bezprzewodowy pad?
4.Czy kabel ktorym laczymy Tv z X(w wersji Premium) jest wysokiej jakosci czy raczej bedzie trzeba go wymienic na cos lepszego by osiagnac lepszy obraz?
 

RNAcid

New member
Je2ry napisał:
Mam nastepujace pytanka:
1.Jak dlugi jest kabel sieciowy(bo z tego co wiem jest on w komplecie z XBOX-em Premium)?
Nie mierzyłem szczerze mówiąc, musiałbym go z pudłą wygrzebać ale z pewnością ma ponad 2m.

Je2ry napisał:
2.Jezeli posiadam neo512 musze dokupic cos jeszcze by podlaczyc X do netu?
Jeśli udostępniasz Neo jakimś routerem to nie, jeśli masz modem USB to inny kabel sieciowy - crossowany, tzw. CAT5 [CAT5e crossover cable]. Kabel jaki znajduje się w pudełku z X0 jest kablem "prostym" [straight thru].

Je2ry napisał:
3.Jaki zasieg ma bezprzewodowy pad?
Działa z 10m, z większej odległości nie testowałem, bo mam za małe mieszkanie :>

Je2ry napisał:
4.Czy kabel ktorym laczymy Tv z X(w wersji Premium) jest wysokiej jakosci czy raczej bedzie trzeba go wymienic na cos lepszego by osiagnac lepszy obraz?
Kabel w wersji Premium jest kablem łączonym composite/component, wyposażonym w przełącznik TV/HDTV. Jeśli masz zamiar podłączać się do jakiegoś telewizora HD-Ready komponentem to wystarczy w zupełności, jeśli zaś korzystać będziesz z telewizora Standard Definition to na kablu composite uzyszkasz wyraźnie słabszej jakości obraz niż po podłączeniu kabla RGB - wówczas polecałbym szybki zakup takowego.
 
Do góry