nie moge aktywowac

Status
Zamknięty.

adrian120195

New member
witam mam wielki problem bo nie moge grac na konsoli bo wyskakuje mi od razu przy wlaczeniu konsoli blad. a dlatego jest tak bo chcialem pograc sobie w fife 12 i jak wlorzylem plyte to wskoczylo mi takie cos.nie wiem co mam zrobic z tym. prosze o pomoc i dziekuje gory. to tak wzglaga
 

arsenal

Moderator
VIP
Taki błąd występuje na konsolach przerobionych na piraty, gdy próbują zaktualizować dashboard. Rozwiązanie jest proste i jedyne jakie otrzymasz na tym forum. Przerzucić się na gry orginalne i nie przerabiać konsoli.
 

arsenal

Moderator
VIP
Ponieważ gra wymaga update'u oprogramowania w konsoli lub ściągnięcia łatki. Konsolę przerobiłeś więc update'u nie zrobisz. Konsola może zostać dodatkowo zbanowana i wtedy już nigdy nie połączy się z XboxLive, nie pobierze łatek do gier i dashboarda. Nie pograsz na niej online i nie zakupisz gier Arcade czy DLC. Piracisz - tracisz.
 

adrian120195

New member
tak przerobiłem.a więc da się coś zrobić z tym żeby gry działały czy nie ? może da się gdzieś to wysłać żeby zrobili mi ? proszę o pomoc co mam zrobić. może jest coś do ściągnięcia żeby to po ładować jak tak to proszę o link
 

arsenal

Moderator
VIP
Adrian120195. Być może nadal nie rozumiesz. Nikt na tym forum nie przejmie się twoim problemem. Nie mamy w zwyczaju pomagać piratom. Większość z nas ma te ponad 20 kilka latek na karku i wie jak bardzo trzeba zapi**dalać na te 200 zł za grę. Wiemy też więc ile trzeba zapi**dalać by wydać taką grę i na niej zarobić.
To, że piracisz więc nie szanujesz pracy innych, to twoja sprawa. Ale nie szukaj pomocy na tym forum. Temat zamykam bo nie widzę sensu dalej go ciągnąć.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry