Prośba o pomoc. TV + xbox

mody18

New member
Witam Serdecznie,

Jestem nowym użytkownikiem forum, także chciałbym się z Wami na początek przywitać. Jestem Dominik, i dopiero od dnia dzisiejszego zarejestrowałem się na forum. Mam nadzieję, że wątek umieściłem w odpowiednim dziale. Mam do Was wielką prośbę, w doborze TV pod xboxa, ale i nie tylko. Sam kompletnie się na tym nie znam.

Więć tak. Przedział cenowy to tak góra 2,5 tysiąca złotych (jak się natrafi coś fajnego np. za 2599/2649 - rozważę. ). Minimum to te 40 cali, chciałbym żeby obraz był bardzo wyrazisty, aby podczas grania, czy oglądania filmów w Full HD czy też Blueray, można było się poczuć jak bohater w filmie/grze. Pod TV będzie podpięty Xbox360, oraz kino domowe. Więc minimum 2 wejścia HDMI (teraz to pewnie z 3-4 wejścia to standard). Kompletnie nie wiem, czy zwykły LCD, czy LED, a może uda się wyhaczyć coś konkretnego z 3D ? Plazma raczej odpada, ponieważ czytałem, że dużo prądu zżera, a wole jednak coś ekonomicznego.

Będę Wam bardzo wdzięczny za wszelką pomoc. Jeżeli potrzeba jeszcze jakiś informacji co do TV, tzn. moich wymagań - proszę powiedzieć, dopiszę.

Pozdrawiam, Dominik.
 
Do góry