Jaki Dysk

Calcio23

New member
mam pytanie jaki kupić dysk twardy do Xboxa czy starczy 120gb czy lepiej dołożyć do 250gb ? ( chcę na nim mieć parę gier i save )
 

edi7777

Member
Ja mam 60GB i wchodzi na niego tak 7 gier - trochę mało ale to już zawsze tak jest przy 120GB też pewnie byłoby mi mało. Jak masz niedużo dopłacić to bierz 250GB. Ja zamiast tego pewnie wziąłbym drugiego pada.
 

razielOne

New member
Do "paru" gier i saveów starczy 120GB. Inną kwestią jest szybkość dysków: 20 i 120GB mają porównywalną (sam zmieniałem dysk), za to nowe 250GB są o około 25% szybsze od mniej pojemnych. A tak z doświadczenia: jeżeli biblioteka gier przekroczy ok. 20 wtedy zaczną się problemy z miejscem (bo w część gier wraca się non-stop ze względu na multi), do tego dema i gry ARCADE. Jak mała różnica cenowa to bierz 250GB. Co do pada, polecam wersję windowsowską - z odbiornikiem USB - można później sprzedać (od 50zł w górę) lub używać z grami na PC.
 

pimpbeju

New member
Ja bym raczej kupił 250 GB. Zmieścisz więcej demo z Xbox Live, plus troche filmów. na stronie dealextreme.com mozesz kupić z Chin dosyć tanio!
 

Radoslav

New member
A jak mam pytanie odnośnie dysku 250GB w XBOX 360 Slim. Ponieważ mam zamiar zakupić takowy w całym zestawie z kinectem (w prezencie dla swojego juniora - oczywiście będę mu towarzyszył w zabawie ;) ) to zauważyłem dwie opcje w ofertach tj:
- wbudowany dysk 250GB
- wbudowany dysk 4GB + 250GB zewnętrzny.
Jakie mają plusy i ewentualne minusy takie rozwiązania? Bo szczerze mówiąc w Euro jest w obecnie w ofercie taki zestaw 4GB + 250GB, kinect i dwie gry za 1500 zł i ku temu bym się skłaniał.
 

mataman

New member
Bez reklam
No nie skapowales do końca ;)

Konsola ma wbudowane 4GB pamięci ORAZ dodatkowo jako bonus dostajesz dysk wewnętrzny 250GB. Normalnie musialbys go sobie dokupić gdyż konsole z pamięcią wbudowaną takowego nie posiadają, ale posiadają możliwość zamontowania hdd.
 

Radoslav

New member
Aha...to dopiero teraz skapowałem (chyba ;) ) do końca.
A możesz mi jeszcze tylko podpowiedzieć w jaki sposób jest on podłączany do konsoli? Jest jakiś "slot" czy po prostu po kablu?
 

mataman

New member
Bez reklam
Jest slot w postaci dziury z boku ;)


044.jpg
 

Fatal1ty

New member
Pamiętaj też że wersja SLIM'a 250GB ma błyszczącą obudowę, a wersja 4gb matową.

Polecam brać większy dysk bo więcej gier wchodzi i nie musi czytnik non-stop czytać płyty.
 
Do góry