słuchawki do xboxa - pomocy

janusz_kasia

New member
Witam,
Szukałem już wszędzie ale nic na ten temat nie znalazłem więc liczę na Waszą pomoc, mianowicie chodzi mi o Xbox-a i słuchawki.
Problem jest o tyle skomplikowany, że ani w TV ani w kinie domowym nie mam wejścia na słuchawki, jak mimo wszystko można by było podpiąć jakieś słuchawki – słyszałem, że są z wejściem optycznym, więc wystarczy podpiąć do kina do wejścia optycznego i będzie chodziło?
 

dragon_2009

New member
nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak by wyglądało wejście optyczne (cyfrowe) toslink z gniazdem mini-jack (analogowe) na słuchawki w środku.

do xboxa podłaczysz słuchawki typu headset bezpośrednio do pada ale służą one do połączeń głosowych w komunikatorze i podczas gru on-line.

możesz z xboxa wyprowadzić kable audio (pod warunkiem że nie kożystasz z gniazda HDMI) i przejściówką 2xchinch->wejście minijack (tzw. żeński czyli z dziurką;)) podłaczyć słuchawki.
 
Ostatnia edycja:

janusz_kasia

New member
nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak by wyglądało wejście optyczne (cyfrowe) toslink z gniazdem mini-jack (analogowe) na słuchawki w środku.

do xboxa podłaczysz słuchawki typu headset bezpośrednio do pada ale służą one do połączeń głosowych w komunikatorze i podczas gru on-line.

możesz z xboxa wyprowadzić kable audio (pod warunkiem że nie kożystasz z gniazda HDMI) i przejściówką 2xchinch->wejście minijack (tzw. żeński czyli z dziurką;)) podłaczyć słuchawki.

próbowałem tej opcji ale niestety, dźwięk z konsoli jest bardzo cicho i nie można go regulować, jedynie z poziomu gry ale na dłuższą metę będzie denerwujące, zwłaszcza, jeśli raz idzie dźwięk na kino a raz na słuchawki - zresztą poradziłem już sobie z tym problemem :) ale dzięki za fatygę
 
Do góry