Xbox 360 multi ekran

Br0w4r

New member
Witam serdecznie.
Ostatnio oglądając pewien program wypatrzyłem genialne wydawać by się mogło rozwiązanie dla xbox 360. Jednak nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat. Może tutaj ktoś mi pomoże. Do rzeczy:
Na discovery puszczają program "Gadget Show" w którym ostatnio zaprezentowano multi platformę do gier w tym konkretnym przypadku gość grał w FM3. (może ktoś to widział). W pomieszczeniu miał zestawiony sprzęt - jakieś kino domowe, kierownice porsche, fotelik i najważniejsze grał na multiekranie złożonym z 3 tv/monitorów. Środkowy pokazywał to co przed nami, boczne wyświetlały obraz tak jakby widziany przez boczne szyby samochodu. Gość w programie powiedział jedynie, że w celu zbudowanie tego systemu musiał połączyć ze sobą 3 xboxy. Wiecie może w jaki sposób jest możliwe takie zestawienie konsol żeby zrobić sobie multi ekran ?

chodzi o coś takiego:

YouTube - The Gadget Show - Forza 3 Porsche 911 GT2 Vs The Real Thing

Pozdrawiam...
 

Br0w4r

New member
A po co wogole konsola ? Po co TV ? Po co kino domowe ?

Co do tematu to na przykład po to żeby ściągnąć kumpli z ixami i sobie coś takiego podłączyć w domu dla zabawy.
 

Aciol

New member
Witam.
Trochę, jakiś czas temu, szukałem informacji na ten temat. Niestety nie wiele znalazłem, więc podzielę się tylko swoimi domysłami... Najprawdopodobniej wydaje się połączyć konsole prze LAN, np router.
Na jakimś forum wyczytałem, że potrzebne są do tego również 3 kopie gry (przy 3 Xbox-ach). To też niepotwierdzone. Niestety jak wspomniałem, opieram się tylko na domysłach :/
Jeśli znajdzie się ktoś, kto się tym bawił to chętnie poczytam jak jest faktycznie...

pozdrawiam
 
Do góry