Nowy XBOX 360 Slim 250GB

kinzo

New member
Na konferencji E3 Microsoft zapowiedział nową wersję konsoli XBOX 360.
Największe zmiany to: zmieniona i pomniejszona obudowa, mniejszy zasilacz, wbudowany dysk 250GB, wbudowany karta sieci bezprzewodowej WiFi 802.11n, 5 portów USB i optyczne wyjście audio.
Nowy wersja ma być tez cichsza, GPU i CPU zrobione w 45nm, prawdopodobnie zintegrowane.

Konsole będzie można kupić już pod koniec tygodnia w USA. W Europie (w tym Polsce) konsola debiutuje 16 lipca.
Cena ma być taka jak obecnie XBOX 360 Elite 120GB.

shhwgys.png
 

iNT

New member
W sumie fajnie, wizualnie jak dla mnie też O.K., ale ten zasilacz ciągle oddzielnie i wcale taki mały nie jest :/

Ciekawe jak będą wyglądały kwestie awaryjności....ale jak CPU i GPU już są w 45nm to może nie będzie tak buczała i będzie chłodniejsza :)

Poczekajmy na pierwsze testy/recenzje.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
A to sony ma wylacznosc na BD? To jakim prawem czytniki BD robia rozne firmy nie tylko sony?
Tak czy siak jest to nadal stary xbox w nowym pudelku..
 

kinzo

New member
Tak, to jest stary xbox w nowym pudełku z poprawionym wnętrzem. Tak samo jak PS3 Slim.
Sony nie ma wylaczności na Blu-ray, lecz należy do rady nadzorczej stowarzyszenia BDA. Jak wiadomo Microsoft należał do obozu nieistniejącego już HD DVD. Zrobili ten zewnętrzny napęd do xboxa, który nie był tani,ukazało się kilka filmów po czym HD DVD upadło. Microsoft na pewno wyliczył co im się opłaca a co nie. Przy tworzeniu nowego modelu na pewno skupiali się na tym aby konsola była niezawodna i cicha, do tego dorzucili większy dysk, WiFi i zmienili parę drobiazgów tak żeby nie podnosić ceny. Jak by dołożyli jeszcze blu-ray pewnie cena by wzrosła i pewny jestem że oburzyli by się posiadacze starszych wersji że w nowej jest blu-ray a oni maja tylko DVD, pewnie pojawily by się plotki że będą wychodzić gry na BD i trzeba będzie dokupić do starych wersji zewnętrzny czytnik :)
Tak więc nie ma co liczyć na BD na xbox 360
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Wszytko sie zgadza ale zauwaz ze PS3 wyszlo 2? lata po Xboxie przez co technologicznie jest troszke nowsze i ma wiecej bajerow :)
 

mrow007

New member
ciekaw jestem roznicy cenowej w polsce, a w angli. Tam sklepy oferuja za 199funtow, zobaczymy tutaj. Dodam, ze akurat w lipcu jestem tam na wakacjach wiec podejzewam, ze kupie
 
Do góry