Gears of War 3

MaciekM666

New member
Gameplay miażdży! niby nic nowego ta gra ma takie poklady miodu, ze formula ani troche sie nie wyczerpuje. Coop na 4 gracy. fuck yeah;]
 

premek111

Active member
Bez reklam
I oto mamy pierwsze oceny , tego sie spodziewałem :)

Gears of War 3 Review - Xbox 360 Review at IGN

Gears Of War 3 Video Game, Review HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

http://polygamia.pl/Polygamia/1,97394,10289052,Gears_of_War_3___recenzja.html?bo=1

IGN – 9/10
CVG – 9/10
Eurogamer – 8/10
Joystiq – 5/5
DualShockers – 10/10
Gamespot – 9.5/10
The Guardian – 5/5
Gamers Globe – 9/10
Games365 – 5/5
ShopTo – 6/6
Strategy Informer – 8.5/10
Gamer365 – 9/10
XboxLife- 9/10
Videogamer.com – 9/10
EGM – 10/10
Spong – 95%
Digital Spy – 5/5
NeoCrisis – 10/10
gamrReview – 9.3/10
IncGamers – 9/10
Gamertag Radio – 5/5
PlanetX360 – 10/10
Viciojuegos.com – 94/100
GameFront – 85/100
GiantBomb – 5/5
Destructoid – 8/10
GameTrailers – 9.4/10
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Kiedyś bardzo lubiłem GOW teraz jakoś dziwnie nie mam ciśnienia na tą grę ;( .Pewnie dlatego że grałem w wiele lepszych tytułów ? hm Gra zbiera bardzo wysokie noty ! kiedyś zagram .
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Nic podobnego ;) !!! Czuje się urażony ;) Grając w drugą odsłonę byłem bardzo zadowolony ! planowałem ukończyć kolejny raz lecz gra nie ma tego czegoś co by mnie pchnęło do tego :( W sumie np do Resistance 3 byłem negatywnie nastawiony uważam że poprzednie części to padaczki a trójkę przeszedłem 3 razy i mam ochotę czwarty ;).GOW kiedyś było czymś wielkim obecnie pojawiają się lepsze tytuły np Angry Birds :) .Jak dla mnie konsola może nazywać się " stolecHD " byle dobre gry robiono na nią . Już cię nie lubię hehehe :p. Oczywiście GOW,a zalicze !
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Ja gram , gra jest fantastyczna , graficznie lekki lifting,poziom trudności jakby troszkę mniejszy.Ale ogólnie gra,która powinna być w kolekcji każdego posiadacza X-box`a 360.
 

maxan

New member
Bez reklam
Moja ulubiona część to 2, głownie dzięki multi - GUARDIAN rządzi! Choć ostatnio coraz bardziej przekonuję się do 3 części. 1 część jest także niczego sobie , powiem więcej kampania jest nawet bardziej klimatyczna. Co do 3 części multi jest fajne- nie ma takiego lagu jak w poprzednich odsłonach(TDM) , kampania też niezła (RAAM SHAdow jest super) :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry