Gears of War 3. "Let's do this!"

lighthammer

New member
Witam,

znalazłem super newsa - mam nadzieję, że informacja o pracach nad GOW3 zostanie szybko potwierdzona. Już nie mogę się doczekać, premiera prawdopodobnie odbędzie się dopiero za rok - może do tego czasu uda mi się zdobyć "Star rank" w multiplayerze, w tej chwili mam 62 więc chyba dam rade :). Szykuje się kolejna batalia z szarańczakami. Let's do this!

Magazyn Edge, powołując się na wiarygodne źródła w Stanach Zjednoczonych, ujawnił na swojej stronie internetowej, że gra ukaże się w kwietniu przyszłego roku . Kampania promocyjna GoW 3 rozpocznie się z dokładnie 12-miesięcznym wyprzedzeniem. Już 8 kwietnia powinien pojawić się pierwszy teaser zapowiadający grę. Produkcja studia Epic Games pokazana zostanie także na czerwcowych targach E3 w Los Angeles.

Źródła:
Gry online: Premiera Gears of War 3 w kwietniu przyszłego roku? | Wiadomość 2010-03-16 16:15:43 | GRY-OnLine
IGN: Rumor: Gears Of War 3 Releasing April 2011 - Xbox 360 News at IGN
Wywiad z Bleszinskim: IGN Video: Gears of War 3 Xbox 360 Interview - GDC 10: Cliff Bleszinski Interview

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

lighthammer

New member
Oficjalna zapowiedź gearsów na stronie Epic Games: EPIC


GoW 3 będzie miało tryb co-op dla 4 graczy. Pojawią się 2 nowe bronie - obrzyn i nowy lancer. Więcej info: SINGLE

Trailer: TRAILER

Screeny (na razie z trailer'a): SCREENS

Zbiór artykułów o Gears of War 3 na IGN:MISC

 
Ostatnia edycja:
Do góry