Dante's Inferno

kapsell

New member
Bez reklam
Jestem swiezo po ograniu Dantego. I co mi sie cisnie na usta to... niedosyt. Tworcy wieli dobry pomysl (wyprawa so samego piekla po ukochana) jednak czegos braklo. Nie chce sie pastwic nad podobienstawani do God of War bo to akurat nie hanba brac przyklad z najlepszych. Gra jest bardzo nie rowna, sa momenty ciekawe a potem wieje nuda (zieww...). Sa lokacje niesamowite, ale sa i wtopy.
Fabula to moim zdaniem silna strona. Ukazanie Dantego i jego grzechow przez ktora stracil ukochana to dobry pomysl.
Spodziewalem sie czegos wiecej po tworcach fenomenalnego Dead Space - Viscreal Games.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Zgadzam się na 100% ,własnie odstawiłem gre po kilku godzinach i nie mam zamiaru kontynuować nuda i monotonia :( Szkoda czasu :evil:
 

kapsell

New member
Bez reklam
Az tak zle nie jest. Sa momenty tez lepsze. Np sama koncowka gry jest naprawde ok.

Polecam film animowany Dante's Inferno (ale zdecydowanie nie dla dzieci, jest ostro i krwawo). Bylem bardzo pozytywnie zaskoczony. Bardzo dobra kreska, ciekawa fabula (wyjasnie kilka watkow w grze) i dobry dzwiek.
Najpierw obejrzalem film i sie napalilem na gre, ktora niestety nie jest tak dobra...
 
Do góry