gotsent i problem z dźwiękiem pomocy

maro786

New member
prosze o pomoc bo mam film i po przerobieniu go programem gotsent z mkv do mp4 (xbox360) dzwiek sie rozjeżdża a juz kilka wczesniej przerabiałem i było ok. co zrobic lub czemu tak jest?
 

maro786

New member
słyszałem o tym ale nie mogłem znaleźć tego na viste a po podłączeniu kablem internetowym x'a z lapkiem i tak nie umiałem tego skonfigurowac zreszta to chyba tez jest zabawy z tym?
 

maro786

New member
no ja sobie chyba też odpuszczę a na razie wystarczą mi bdripy wyglądają dużo lepiej niż zwykłe divxy a tak to najlepiej chyba kupić taki odtwarzacz BR żeby czytał mkv i to chyba na tyle
 

adam030

New member
skoro zależy Ci na wyzszych rozdzialkach to chyba jedynie zakup odtwarzacza pozostal rzeczywiscie...

ewentualnie poczekac na nastepce x360 i miec nadzieje ze ten bedzie obslugiwal ten format (i napisy)

Ja radze sobie tak, ze laptopa bezposrednio podpinam po HDMI do tv i leci. Niby nie jest z tym duzo roboty...ale jednak. I w praktyce wychodzi tak, ze filmy wlasciwie ogladam na kompie a nie na tv. W sumie i dobrze...nikt mi nie marudzi ze film sie nie podoba :wink: Sluchawki na uszy i luz :grin:
 

maro786

New member
narazie odtwarzacz sobie odpuszczam tak i przerabianie filmów pod x'a czy też streamowanie wolę sobie ściągnąć tego brripa tzw divx hd i obejrzec niż się bawić na tą chwilę to mi wystarczy
 
Do góry