Mały monitor, telewizor 23-24 cale do XBOX 360

aszmodai

New member
Witam wszystkich :)
Proszę was o pomoc w wyborze najlepszego monitora (ma służyć też jako telewizor) do xboxa 360, którego dzisiaj zakupiłem :)
Maksymalnym "telewizorem" (mogę na niego przeznaczyć do 1500 zł) jaki mogę zakupić to taki, który ma 23-24 cale (wydaje mi się że 24-calowy byłby lepszy dla mnie). Inne o większej ilości cali nie wchodzą w grę ponieważ nie mam miejsca w pokoju na większy. Grać (oglądać tv) będę w odległości około 2,5m - 3m. Nie mam pojęcia na co szczególnie zwracać uwagę przy zakupie, poprostu nie chcę wpakowac pieniędzy w błoto, dlatego zwracam się do Was o pomoc. Poniżej zamieszczę kilka typów(wyboru dużego nie ma) monitorów:
1. Samsung p2470hd
2. Samsung_t240hd
3. LG M2394D
4. LG M237WD-PZ
Może macie jakieś lepsze propozycje ?! Bardzo proszę o pomoc ! :)
 

lamparcicho

New member
witaj, jako że wszystko jest na matrycy TN to teoretycznie każdy z podanych przez Ciebie modeli będzie sie sprawdzał, zwróć uwagę na kąty boczne oraz postaraj się znaleść monitor w proporcji ekranu 16:9, dzięki temu unikniesz czarnych pasków w grach, warto zainteresować się firmą LG ponieważ daje ona gwarancje 30 dni na martwe piksele i tym samym jeśli spotka Cie przykra niespodzianka w postaci jednego martwego piksela, to będziesz mógł oddać sprzęt i dostaniesz nowy od ręki, oczywiście kieruj sie też na końcu tym, który monitor Ci sie podoba wizualnie i będzie pasował do twojego pokoju, wystroju i mówiąc najprościej trafi w Twój gust, w razie pytan pisz na PM, postaram się pomóc, pozdrawiam
 

jack119

New member
Oba monitory dobrze, wziąłbym Samsunga, bo to zawsze cal więcej ;)

Co do T240HD to nie radzę, bo będziesz miał czarne paski u góry i na dole (ten monitor ma format 16:10).
 
Do góry