video HD w xbox-ie

sei

New member
Witam!
Jakoś nie mogę doszukać się informacji nt. formatów video jakie obsługuje xbox. Wiem, że ma możliwość odtwarzania dvd ale co z HD?
Mam dosyć dużą ilość materiału video nagraną w formacie HDV (1080i). Znajomemu, który posiada xboxa chciałbym udostępnić cały ten materiał. Czy xbox ma możliwość podpięcia zewnętrznego dysku i odtwarzania z niego video? Jeśli tak to do jakiego formatu przekonwertować materiał aby był akceptowalny przez xboxa (wmv, mkv) ?
Sam mam PS3 i nie mam zielonego pojęcia o "x-skrzynce".

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
 

sei

New member
Ogromne dzieki - niestety angielski nie jest moją najmocnieszą stroną.
Z tego co "wydukałem" ;) to najlepszą opcją będzie .wmv ale tylko maksymalnie z bitratem 15Mbps? Poza tym x-box nie obsługuje dysków NTFS więc będę musiał podzielić wszystko na kawałeczki nie większe niż 4GB :(
Czy dobrze dedukuję?
Może ktoś ma jakieś doświadczenie w tworzeniu plików video dla x-boxa?
Doradźcie coś jeszcze proszę. :(
 

Lemoniada

Member
Jak ściągnąć aktualizację wystarczy wpiąć kabel od internetu i zacznie pobierać aktualizację bezpłatnie i automatycznie?
Mam Xboxa360 i w domu router czy mogę sie podłączyć bezprzewodowo, czy arcade nie posiada takiej opcji?
 

adam030

New member
aby pobrac aktualizacje nalezy podpiac x360 do netu - bezplatniei automatycznie.

aby podpiac xboxa do rutera bezprzewodowo to bedzie potrzeba network adaptera do x360 - ale to droga sprawa...lepiej kabel pociagnac
 

Lemoniada

Member
Wpinam kabel i wyskakuje mi że konsola nie może pobrać adresu IP , coś z tym Maciem trzeba chyba gdzieś zmienić. Podobną sytuację miałem tez z ps3 tylko nie pamiętam co wtedy zrobiłem bo 2 lata minęły i skleroza.
 
Do góry