Czy ktos moze pomoc swiezemu w temacie xboxa

pete1

New member
Witam, nie moge znalezc interesujacych mnie odpowiedzi na forum stad ten watek, otoz kupilem xboxa i jako swiezak nie wiem czy np moge grac w modern warefare 2 bez twardego dysku? Napisalem do microsoftu ale ich odpowiedz byla typu -sprobuj bez a jak nie zadziala to kup hd- dzieki za pomoc he he. I jeszcze jedno, do czego sluza te punkty zdobywane w czasie gry? Mam 145G ale z czym to sie je to nie mam pojecia. Z gory dzieki za pomoc.
 

premek111

Active member
Bez reklam
niektore gry mozna instalowac na dysku twardym,jak zapewne Ci wiadomo dysk sluzy rowniez do zachowania save`a z gry.
co do punktow to zdobywa sie je w kazdej grze za jakies osiagniecie
 

pete1

New member
Przepraszam za niescislosc, chodzilo mi o to czy moge grac w modern warefare 2 online. Mam w kosoli jakas pamiec wbudowana i zostalo tego okolo 300 mega wolnego miejsca. Wiem ze potrzebowalbym hd gdy wyjda nowe mapy i chcialbym je sciagnac ale czy po premierze bede mogl odpalic tryb online? Bo chyba gry nie trzeba instalowac ale z drugiej strony gdzies te informacje o moim -rank- musza byc zapisywane.
 

premek111

Active member
Bez reklam
mysle ze nie powinienes miec problemu,choc sam nie jestem pewien bo dysk mam
,najlepiej kup dysk i nie bedziesz miec zmartwien
pozdrawiam
 

pete1

New member
I tu jest pies pogrzebany bo ja nie chce hd kupowac. Z tego co pamietam z czasow ps3 to w pamieci konsoli byl jakis folder z ustawieniami czy z czyms do call of duty 4 ale za cholere nie pamietam ile toto zajmowalo miejsca, coz trzeba zobaczyc czy te moje 300 mega wystarcza. Dzieki za pomoc.
 

Garf

New member
Mysle ze powinnienes moc odpalic COD5 przez siec. Ale tak z doswiadczenia polecam Ci kupic twardy dysk, nawet ten najmniejszy 20gb. Po pierwsze, nie bedziesz mial problemo czy jakas gierka ci pojdzi online, po drugie szybsze loadingi i po trzecie najwazniejsze, xbox Ci sie bedzie mniej grzal, przez co posluzy dluzej, bo jednak awaryjnosc tego sprzetu to temat na oddzielny temat;)
 
Do góry