Gry na Split Screen

a508386362

New member
Witam, czy zna ktos jakies gry, w ktore mozna grac we 2 osoby na jednym ekranie? Najlepiej wyscigi, bo Fifa i PES nie bardzo mnie robia :) Prosilbym o tytuly wszystkich gier jakie znacie :) Teraz mam PS3, ale tam niestety gier na 2 playerow prawie nie ma... I chce zobaczyc jak sprawa wyglada na Xbox'ie 360 :D W razie czego PS3 na allegro pojdzie i Xbox'a kupic bedzie trzeba :)

Pozdrawiam :)
 

Mefju

New member
Hm , wyścigi to choćby Motorstorm PR , Call of duty 4 (fps) lub Resident Evil 5, więc na ps3 to praktycznie tylko Motorstorm , ale wydaję mi się , że na xboxie też za dużo nie ma gier na ss , ale nie wiem , rób jak chcesz ;) Pozdrawiam.
 

a508386362

New member
Tak czy inaczej dzieki : )
PS3 juz wystawilem na allegro (www .allegro.pl/ show_user_auctions.php?uid=1768805) ze wszystkimi grami i najwyzej zostane bez konsoli, a szkoda : ) - W najgorszym wypadku kupie sobie PS2 : P
 

Aga79

New member
Witam, czy zna ktos jakies gry, w ktore mozna grac we 2 osoby na jednym ekranie? Najlepiej wyscigi, bo Fifa i PES nie bardzo mnie robia :) Prosilbym o tytuly wszystkich gier jakie znacie :) Teraz mam PS3, ale tam niestety gier na 2 playerow prawie nie ma... I chce zobaczyc jak sprawa wyglada na Xbox'ie 360 :D W razie czego PS3 na allegro pojdzie i Xbox'a kupic bedzie trzeba :)

Pozdrawiam :)

Haha, jedyne co przyszło mi do głowy, to seria "Lego:...", ale to raczej gra dla dzieci. :D Chociaż, ostatnio sama się do niej z nudów zabrałam. :D
 

udag22

New member
Burnout Paradise to tylko online w multi.
Splinter Cell Conviction ma splita dosyć fajnego,army of two 1,2, kane and lynch, gears of war 1,2, call of duty 3, wszelkie sportówki(fifa,pes,nba.nfll) tekken,mk vs dc, virtua fighter i wiele wiele innych
 
Do góry