Halo Wars

bialy_1

New member
Powiem szczerze, że takie słodzone recenzję jakoś mnie nie przekonują. Ściągnę demo i sam sprawdzę :) Lubie i mam całą serię Halo, więc pewnie ta gra mi się też spodoba, tym bardziej, że dawno nie grałem w dobrą strategię a nigdy na konsoli :)
 

lighthammer

New member
Ja demko przeszedłem kilka dni temu :). I powiem szczerze, że sam się zdziwiłem. Grałem trochę w RTS na PC (Dark Colony i Starcraft), no i Halo Wars mi się spodobało - chociaż nigdy bym nie przypuszczał, że padem da się grać w strategię. No i zaznaczam, że lubię FPS ale jakoś za Halo nie przepadam (grałem tylko w wersję na PC).

Pozdrawiam
 

bialy_1

New member
Ja powiem szczerze, że Halo 3 przeszedłem w 2 dni. Zacząłem o 11 czy 12 w dzień a skończyłem późno w nocy. Odchodziłem od konsoli tylko na... siusiu :) Z racji tego, że lubię strategię mam nadzieję, że Halo Wars będzie równie dobre. Oby było lepsze niż C&C.
 

mareckki

New member
Wars!Wars!Wars!

Ogladałem trailer, gameplay, robi wrażenie!Jednak ceny zaporowe-jak dla mnie. na razie miałem stycznosc z C&C TW(89.90) i grałem bez wytchnienia. HW mysle ze bedzie lepsze-ale musze zagrac. pozdrawiam i czekam na niższe ceny
 

bialy_1

New member
Niestety, mnie też nie stać na "nówki". Jest kilka gier, które chciałbym kupić, ale szkoda mi po prostu pieniędzy. HW na pewno będzie świetne, ale jak każda nowa gra... odstrasza ceną na jakieś 2 może 3 miesiące. :(
 

lighthammer

New member
Powiem Ci, że HW nie jest złe ale spodziewałem się czegoś lepszego. Mam wpojoną trochę inną wizję dobrej strategii, to pewnie przez te setki godzin spędzone przed PC (UFO, Settlers, Myth, StarCraft) i być może przez to gra mi się tylko średnio. Ale ogólnie rzecz biorąc, nie spodziewałem się na konsolę może powstać tak dobra strategia. Sterowanie jest intuicyjne, być może trochę ograniczone (w końcu pad to nie myszka) a grafika rewelacyjna. Grę w singlu oceniam na 7/10, być może nota 'podskoczy' po uruchomieniu kampanii w co-opie .

Pozdrawiam
 
Do góry