Race Driver: GRID

bialy_1

New member
Witajcie,
zauważyłem, że nie ma tematu związanego z tą grą, aczkolwiek wiele osób ją chwali, więc postanowiłem taki temat założyć. Chciałbym abyśmy w nim wymieniali swoje poglądy i spostrzeżenia dotyczące tej gry.

Ja mam ją od listopada. Tak na prawdę zagrałem w karierze do dziś może z 3 wyścigi a tak, grałem tylko on-line. Szczerze powiem, że najbardziej fascynowały mnie wyścigi z serii "FORMUŁA", ale bardzo dobrze bawiłem się również przy innych zawodach.
To czego doświadczyłem dzisiaj, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Wreszcie odpaliłem tryb kariery na dobre i jestem mile zaskoczony. Tryb ten zapowiada się wyśmienicie.
Gra jest świetna graficznie, dźwięki prezentują się wyśmienicie, nic dodać nic ując.
Jestem fanem raczej prawdziwych symulatorów typu Forza2, ale zarówno PGR4 (który ma tryb kariery i tryb medalowy teoretycznie podobny do tych obecnych w GRID'zie - różni się strasznie) jak i GRID wzbudziły we mnie niesamowite emocje.
Podsumowaniem dzisiejszego dnia będzie zdanie: "GRID - i wszystko jasne".
Na prawdę, od dawna nie wciągnęło mnie AŻ tak w świat wirtualnych wyścigów.
Jeśli gra będzie do końca tak przekonująca jak teraz, to zdecydowanie będą to najlepsze wyścigi "arcade" na xboxa360.

Przy PGR4 do tej pory bawię się wyśmienicie, kilka dni przerwy i brakuje mi tamtych wyścigów, ale GRID jest... ahhh, również genialny. To tyle.
Pozdrawiam.
Paweł

PS. W sumie nie spodziewałem się niczego innego.. w końcu mam na PC wszystkie 3 części ToCA Race Driver :) One też są genialne.
 
Ostatnia edycja:

Rafo37

New member
Grid to moja pierwsza gra na xboxa i zagrywam sie w nia do dzis . Polecam wszystkim fanom seri Toca ale nie tylko
+
Grafika
Miodnosc
Kariera
Multi
Model zniszczen

-
Przez jeden blad trzeba powtarzac cala trase na wyzszych poziomach
 

jack119

New member
Jakie znów powtarzanie ? Po to masz system powtórek, żeby tego nie robić :p
W FM2 to mnie dopiero wkurzało...
 
Do góry