Xbox360 + HD-DVD

bialy_1

New member
Cześć,
mam pytanie do was. Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc napisałem tutaj. Chciałbym oglądać filmy HD Ripy na moim telewizorze. Mam oczywiście oryginalne płyty HD-DVD ale jak wiadomo nowe filmy nie są w tym formacie wydawane. HD ripy zazwyczaj mam w formacie mkv. (Podobny temat jest w dziale PS3). Jest jakaś możliwość (POZA PODŁĄCZENIEM KOMPA POD TV - mam w drugim pokoju stacjonarnego) obejrzenia tych ripów poprzez konsole? Wiem, że można je przekonwertować na divix ale stracą swoją jakość, czy tak? Jest jakiś format który Xbox odczyta (np. z PENDRIVA lub dysku USB) a nie strace na jakości przy konwersji? Czy może każdorazowe przenoszenie kompa mnie czeka? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Paweł
 

Pablooo88

New member
Czeka Cię albo konwersja, albo kupno odtwarzacza HD-DVD do XBOXA. Kupno to koszt rzędu 100-200zł zależy po ile chodzi na allegro a jest ich malutko.
 

bialy_1

New member
Odtwarzacz HD-DVD mam, ale nie wychodzą na niego nowe filmy. Wychodzą na Blu-Rayu a tego odtwarzacza nie mam ;) Chodzi mi o to, jaki format i jak to zrobić by xbox lub hd-dvd odtworzyło mi ripa z Blu-raya? Ściągam je w formacie *.mkv!?
 
Do góry