Left 4 Dead

lighthammer

New member
Witam,

mam pytanie - jak zabić Witch w tej grze? A może ktoś wie jak ją zabić Head Shotem? :D

Szukałem wątków o tej grze, ale brak ich na tym forum. Gierka jest wypasiona, jak ktoś nie grał to polecam. Jedyny mankament, to że czas ucieka między palcami (siadam o 23:00 a kończe o 6:00 rano :D).

Pozdrawiam
 

Mefju

New member
Hm , na odpowiedz jest troszeczkę za późno , Witche są strasznie wredne , najczęściej zabijam je w specjalną taktyką: podbiegam, faszeruje ją kulkami , padam na glebę , Witch mnie atakuje , reszta ekipy mi pomaga , leczę się apteczką i idziemy dalej:eek:k:.Aktualnie jestem właścicielem Xboxa 360 (zamiana z kumplem) , chciałem zagrać w L4D , gra jest baaardzo fajna, grafika w porządku, ogólnie nie wiem czemu ale bardzo przyciąga , szkoda , że jestem tak leniwy i nie chce mi się podłączać neta pod X'a to bym sobie na multi pograł;) Jedyne minusy to : mało broni ( m4, shotgun, zwykły pistolet lub 2 , strzelba i snajperka) , mała różnorodność zombie ( najczęściej to wygląda tak , że atakuje nas horda zombie , potem boss , potem inny , znowu horda itd.) No ale gra jest w porządku i z pewnością polecam , jakby ktoś miał pytania dotyczące gry to bardzo chętnie odpowiem , jestem świeżo po zakończeniu.Pozdrawiam.
 

Mefju

New member
Huh , szybko poszło , spróbuje potem , bo dalej mam Ajksa kolegi , a swoją "taktykę" będę musiał odstawić ;)Pozdrawiam.
 
Do góry