Dźwięk 5in1 w Xbox 360

gidek666

New member
Witam, posiadam nową wersje Xboxa 360 Premium, która ma już wyjście optyczne przy kabelku do TV. Jestem także posiadaczem karty muzycznej zewnętrznej - Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 USB (linka jeszcze nie mogą dać do niej ale łatwo znaleźć, także ma wyjście optyczne), do której mam podłączone 5 głośników + subwoofer creative, ciekawi mnie natomiast to czy gdy zakupie kabel optyczny i podłącze tą kartę muzyczną z iksem to uzyskam współpracę z głośnikami ? A także czy jest jakieś rozwiązanie by posiadając taki zestaw podłączyć to później pod HDMI ? (zamierzam w najbliższej przyszłości zakupić Sony KDL-32W4000)

Pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dość zawiłe jest to co chciałbyś zrobić, ale nie jest niewykonalne, w karcie musisz mieć wejście optyczne i wtedy za pomocą odpowiednich ustawień komputera powinna być możliwość słuchania przez głośniki PC, tylko czy jest sens włączać komputer za każdym razem jak chcesz korzystać z głośników?
 

gidek666

New member
Jest sens, bo on i tak jest włączony ciągle, jedynie wyłączam jak wychodzę z domu więc to akurat nie jest problem. Czyli jak zakupię odpowiedni kabelek to, to może zadziałać ? ; )
 

ronnie86

New member
Witam, posiadam nową wersje Xboxa 360 Premium, która ma już wyjście optyczne przy kabelku do TV.

orientujesz sie czy mozna taki kabelek zakupic osobno? teoretycznie nie powinno byc problemu podlaczyc dźwięku optyką, zreszta najlepiej chyba bezposrednio do amplitunera - o ile masz w nim wejscie optyczne. Chetnie podlacze rowniez i mojego X'a w 5.1 optyka, kwestia zakupu takowego kabelka, masz moze namiary?;>

pozdrawiam
 
Do góry