X360 Arcade - problemy z dzwiekiem!!!

wally666

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,

mam problem, kupilem w koncu upragniony zestaw AV - Panas 46PY80, Oknyo 606 oraz zestawik 5.1 Jamo S606 + sub200. Wszystko pieknie i ladnie ale mam problem. Podlaczylem konsole przez HDMI do Onkyo a z amplitunera to TV rowniez poprzez HDMI. Wszystko gralo pieknie, na ampli widzialem opis sygnalu audio z Xa jako DD. Do czasu dolaczenia suba200 do powyzszego zestawu X360 gral pieknie po HDMI - po godzinie strojenia i sluchania muzyki (cichego sluchania) postanowilem pograc. Wszystko pieknie tyle ze muza po 10 minutach grania nagle ucichla i tak juz zostalo.

Nic nie rozlaczalem, nic nie zmienialem w ustawieniach ani konsoli (tam praktycznie nie ma co zmienic) ani w amplitunerku.

Teraz gdy wlaczam Xa widze dzwiek PCM, gdy udostepnie dzwiek dalej na TV mam stereo. Kurde co sie stalo?

Naprawde dzwiek szedl pieknie po HDMI do oknyo i tam go moglem puscic na glosniki, teraz musialem podlaczyc audio analogowo przez czincze dolaczone oryginalnie do konsoli.

Probowalem wszystkiego - zmienialem kabel hdmi na inny, podpinalem w inne zlacza HDMI na apmplitunerze, ustawialem wejscie audio cyfrowe w ampli na port HDMI gdzie podpiety jest xbox - nic nie pomaga.

Blagam pomozcie - odpowiem na kazde dodatkowe pytanie!!

Dzieki
Marcin
 
Do góry