kilka pytan o xbox 360

klukli

New member
witam wszystkich!!!!! Od 2 dni jestm posiadaczem xboxa 360 i w zwiazku z tym mam pare pytan dotyczacych konsoli jak i sposobu podlaczenia do tv(panasonic 37pv80)..... w zestawie z konsola dostalem kabel hd component czy ten kabel wystarczy???? czy tez kupic hdmi????czy po hdmi bedzie jakas roznica w stosunku do componenta??? 2 pytanie. jaka rozdzielczosc ustawic w menu konsoli 720p czy tez 1080i? kolejne pytanie ; jaka predkosc odswiezania jest lepsza 50 czy 60 hz???? dziekuje :-D
 

Bambolo82

Banned
HDMI to cyfrowe połączenie i nie jest narażone na zakłócenia jak analogowy component. Kable hdmi potaniały na allegro do 20 zł, dlatego zdecydowanie, o ile twój Xbox ma hdmi to go wykorzystaj.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Kabel HDMI lepsze kolory ,ostrośc obrazu ale to moze byc zalezne od typu tv u mnie HDMI wyglada dużo lepiej!!!!,zozdziałka 720p (1080i dobra do obrazów stałych zdjecia itp)ja mam 60HZ.
Pozdro...
 
Ostatnia edycja:

radzique

New member
broda1725 napisał:
No właśnie z HDMI jest fajniej ale jest jeden problem trzeba dokupić dodatkową wtyczkę aby podpiąć optyka.

No niestety. Mój ampli nie przyjmuje dźwięku po hdmi i miałem ten sam problem. Rozwiązania są dwa - taki krótki kabelek jak dają do elite z wyjściami toslink i stereo, ciężki do kupienia i przez to drogi. A drugie wyjście to przeróbka najzwyklejszego kabla vga/component. Przerobić trzeba bo normalnie nie mieści się hdmi i taki kabel, wystarczy rozebrać obudowę i go trochę odchudzić. Mnie taki kabel kosztował 16 zł na allegro ale mam DD. No i mam następny kabel zupełnie niepotrzebnie, ale co zrobić ;)
 

Saimon

New member
witam jako ze chodzi o tematyke x360 a nie chce zasmiecac kolejnym nowym watkiem mam pytanie do bardziej obeznanych w temacie
czy na x360 beda dzialac gry z xbox1?mam wersje arcade ale gdzies slyszalem ze taka mozliwosc ma tylko elite.
z gory dzieki za odpowiedz
 

arsenal

Moderator
VIP
Większość gier chodzi gdy konsola pobierze emulator z Live'a. Nie wiem ile te emulatory zajmują miejsca i czy zmieszczą się na karcie pamięci.
 

damian2o

New member
Jasper miał zostać wprowadzony w polowie 2008 roku i mieć oprócz CPU w 65 nm (tak jak Falcon) równiez GPU wykonane w technologi 65nm. Jak sie okazało nowe konsole które miały mieć GPU 65 nm dalej mają 90 nm. Nowe plyty główne różnią sie głównie tym że kości pamieci umieszczone sa po jednej stronie, a nie jak w Falconach po obu. Jest jeszcze kilka mniejszych zmian, jednak nie wpływają one w jakiś sposób na użytkowanie konsoli. Konsole są tak samo głośne, takie same napędy Lite-On.
 

kret020573

New member
damian2o napisał:
Jasper miał zostać wprowadzony w polowie 2008 roku i mieć oprócz CPU w 65 nm (tak jak Falcon) równiez GPU wykonane w technologi 65nm. Jak sie okazało nowe konsole które miały mieć GPU 65 nm dalej mają 90 nm. Nowe plyty główne różnią sie głównie tym że kości pamieci umieszczone sa po jednej stronie, a nie jak w Falconach po obu. Jest jeszcze kilka mniejszych zmian, jednak nie wpływają one w jakiś sposób na użytkowanie konsoli. Konsole są tak samo głośne, takie same napędy Lite-On.

dzięki za info a już miałem nadzieję że ta wersja będzie mniej głośna
 

Mikster

New member
Jeśli przeszkadza wam głośność a macie dysk twardy to od 19 listopada wasz problem zniknie ponieważ będzie można instalować gry na dysk.
 
Do góry