nowoczesne plazmy a konsole

tomasbjj

New member
Witam.
Wczoraj zawitał u mnie X360,jest podpięty po th-42pv80.
Po paru godzinach grania (GoW) jednak wyskoczył mi powidok :(
Zapodałem na tv snieżny obraz przez godzine i dzis nie ma juz po tym sladu. Moim zdaniem żeby grac na plazmie to napierw trzeba ją zdrowo dotrzeć, moja ma 300godzin a mimo to powidoki sie pojawiają.
Pozdrawiam
 

krzychz

New member
tomasbjj napisał:
Moim zdaniem żeby grac na plazmie to napierw trzeba ją zdrowo dotrzeć, moja ma 300godzin a mimo to powidoki sie pojawiają.

to nie chodzi o dotarcie, ale o jakość plazmy. Na Kuro nie ma powidoków nawet po kilkunastu godzinach.
 

darkre

New member
Koval to ześ dowalił , ja akurat na każdym lcd widze smużenie co je z miejsca dyskwalifikuje. Dlatego mam plazme , a te bajki o wypalaniu statycznych części obrazu są wyssane z palca , może coś takiego występowało , ale na starszej generacji tych tv. Mam także xboxa 360 . podłączonego do th-42pv8 i powiem ci że obraz żyleta. Nie widziałeś to nie pisz takich głupot
 

zbynio81

Member
tak jasne k0val na LCD to ty mozesz zdjecia przegladac jedynie. plazma radzi sobie super z konsola. dynamika, kolory to jest to. pewnie nie widziales nigdy plazmy a jezeli juz to podlaczona pod antene pokojowa lub w sklepach z sygnalem takiej antenki:hihi: .
ogladaja kanaly HD na plazmie i lcd PLAZMA RZĄDZI (jka dla mnie-kazdy moze miec inne odczucia)
 

z3

New member
Bez reklam
Potwierdzam, mam plazmę pionka i xboxa i nie raz zdarzało mi się "zawiesić się" wieczorem nad grą, pierwszy raz gdy się obudziłem z padem w łapie byłem lekko zaniepokojony, ale po sprawdzeniu matrycy bez stresu zassypiam nad grami :hihi:
 
Do góry