nowy dash - plota

xisio

New member
eurogamer.net/tv_video.php?playlist_id=12196

z nowosci radio inet i oblsuga rozdz 1680x1050 i 1440x900, dodatkowo nowe funkcje marketplace i spolecznosci live!
 

adamouse

New member
Dla mnie wygląda to na połączenie wii-ludków z Cover Flow z OS X.
Full HD to chyba jedynie dla konsoli z HDMI, zdaje się, że na component nie da się tyle wyciągnąć, a ja niestety w przypadku Xbox-a 360 należę do early adopters, mam konsolę premium z tych jeszcze bez HDMI :(
90% sensownych funkcji i tak pewnie nie będzie u nas działać, z uwagi na blokady regionalne, niestety. Ja najbardziej czekam na możliwość zrzucenia gry na HDD, co powinno pozwolić na nieco cichszą pracę konsoli - praca napędu DVD w Xbox to porażka.
 

Bambolo82

Banned
adamouse napisał:
Dla mnie wygląda to na połączenie wii-ludków z Cover Flow z OS X.
Full HD to chyba jedynie dla konsoli z HDMI, zdaje się, że na component nie da się tyle wyciągnąć, a ja niestety w przypadku Xbox-a 360 należę do early adopters, mam konsolę premium z tych jeszcze bez HDMI :(
90% sensownych funkcji i tak pewnie nie będzie u nas działać, z uwagi na blokady regionalne, niestety. Ja najbardziej czekam na możliwość zrzucenia gry na HDD, co powinno pozwolić na nieco cichszą pracę konsoli - praca napędu DVD w Xbox to porażka.

I dlatego Xbox 360 będzie nie długo chyba tańszy od konsoli pamiętającej jeszcze XX w. - Playstation 2.
 

adamouse

New member
Nie wiem, czy pisałeś o głośnej pracy czy o Live?
Z pierwszą przypadłością pogodziłem się w trakcie grania, przeszkadza jedynie czasem przy streamowaniu mediów z komputera, albo trzeba słuchać głośno przez ampli albo w słuchawkach ;)

Niestety, przynajmniej pod względem elektronicznej - legalnej - dystrybucji mediów, Polska to trzeci świat. Nie tylko nie działa Live z Xbox-a, to samo jest z iTunes store, sklepem Amazon z mp3 itd.

A Xbox niech tanieje - to, że jest najtańszą konsolą na rynku niespecjalnie mi przeszkadza, fakt, że wydałem na niego cirka 1000 pln więcej niż teraz nowe chodzą w sklepach, też jakoś przeżyję, i tak dużo więcej kasy niż na konsolę wydałem na gry. A jeżeli MS wypuści za rok 360 z nową płytą główną z cichymi wiatrakami i cichszym napędem to pewnie nawet sobie kupię za te kilkaset złotych, a obecna konsolę sprezentuje komuś z rodziny.
Zastanawiałem się przez moment nad przejściem na PS 3, ale nie chcę trzymać dwóch konsol, a na Xbox-a mam kilka tytułów, których nie oddam :D
 
Do góry