Xbox360 pytanie o dvd

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
hmm.. a x360 ma w ogóle opcję skalowania odtwarzanego obrazu ?
szczerze mówiąc - nie słyszałem.. pamiętaj, że to właściwie komputer z systemem operacyjnym - tylko takim bardzo uproszczonym - skalowanie - jeśli w ogóle - odbywać się może tylko przez odpowiednio oprogramowany chip grafiki.. czyli nasza kostka Ati musi oprócz swoich standardowych czynności, mieć także w oprogramowaniu kod, który będzie kazał jej skalować obraz z odtwarzacza.. od strony technicznej tak to wygląda - teraz pytanie: czy MS zaprojektował swoje oprogramowanie tak, żeby tę funkcję wykonywało ? - nie wydaje mi się... :/ ale można gdzieś poszperać.. a najlepiej puścić odtwarzanie na takim wyświetlaczu, który pokazuje w jakim trybie/rozdzielczości aktualnie pracuje.. opcji jako takiej w ustawieniach nigdzie nie ma, więc albo robi to ZAWSZE bez pytania, albo nie robi nigdy.. ;)
 
Ostatnia edycja:

Shagohad

New member
Bez reklam
Nie wiem jak ze scallerem, ale DVD to niestety zadna rewelacja :/, Nie potrafilo mi nawet odtworzyc plyty audio nagranej w systemie DTS. Tak jakby X360 nie obslugiwal tego dzwieku :/. Zreszta dzwiek do amplitunera wysyla tylko w formie Dolby Digital... Nie wiem jak z filmami, bo jeszcze nie mialem okazji ogladac filmu w DTS na X360... w Divx nie obsluguje napisow... Jeszcze jedna mala uwaga: X360 nie posiada cichego napedu :).
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Xbox360 jednak odtwarza DTS i nie ma z tym problemow - sam sprawdzilem dokladnie :p. Jednak plyta audio nie dziala :]. I jeszcze dodatkowo - Xbox360 posiada swietny laser - nie zaleznie od wersji napedu. Jak film nie pojdzie w tej konsoli... to chyba nigdzie nie pojdzie :)
 
Do góry