Poważny problem

elsaint

New member
Witam. Właśnie po trzech godzinach morderczej pracy zawiesiłem Samsunga LE32R82B na ścianie. Po podłączeniu Xboxa componentem do TV okazło się, że nie mam dźwięku. Co może być problemem? Telewizor,czy kabel? A może coś jeszcze?

P.S. Mogłby mi ktoś dać link z ustawieniami TV dla xboxa 360 połączonego przez kabel Component dla obrazu 1080i?
 
Ostatnia edycja:

prosper5250

New member
bo masz dźwięk doprowadzony też innym kablem audio widocznie! nie ma możliwości żeby komponent przesłał audio bo przesyła tylko składowe koloru!!! czerwony, niebieski i zielony! jak można taką bzdurę walnąć że komponent przesyła fonię!?
 

k0val

New member

Holt_

New member
Bez reklam
XBox posiada na pewno wyjście audio, takie analogowe, na dwa cinche, zapewne w kolorach biały i czerwony.

Twój Samsung na pewno posiada wejście audio, także w tych kolorkach, zapewne to wejście znajduje się w sąsiedztwie trzech wejść kabla Component, zwykle tak właśnie to jest zaprojektowane.

Kupujesz opisany przeze mnie kabelek, czerwony do czerwonego, biały do białego...ustawiasz w ustawieniach konsoli wyjście dźwięku na analogowe (jeśli masz model z HDMI) i powinno zagrać.
 

prosper5250

New member
to podłącz hdmi zamiast komponentu-chyba hdmi posiada? ale prawdę mówiąc to nie spotkałem się z urządzeniem, które ma wbudowane złącze komponentowe a nie posiada wyjścia audio w postaci dwóch cinchy... to nie możliwe, bo co-coaxial ma zamiast wyjścia stereo?
 
Ostatnia edycja:

Holt_

New member
Bez reklam
prosper5250 napisał:
to podłącz hdmi zamiast komponentu-chyba hdmi posiada? ale prawdę mówiąc to nie spotkałem się z urządzeniem, które ma wbudowane złącze komponentowe a nie posiada wyjścia audio w postaci dwóch cinchy... to nie możliwe, bo co-coaxial ma zamiast wyjścia stereo?

starsze XBoxy faktycznie, mają tylko to swoje zbiorowe wyjście AV na różne przejściówki, podobnie jak PS3.
 
Do góry