Jak czyścicie swoje pady?

Peek

New member
Bez reklam
Ostatnio zasiadłem by zagrać na X'ie, ale mój pad swoim wyglądem bardzo mnie zniechęcił. Postanowiłem kupic nowa szczoteczke do zebów i przenaczyc ja do czyszczenia pada. Pewniego dnia wzialem troszeczke wody i szczoteczke i zaczałem czyscic. Nachetałem sie przy tym nieludzko, ale efekt był zdumiewający. Pad wydląda jak nowy. Jak wy czyscicie swoje pady? Podzielcie sie doswiadczeniami.
 

ruthless666

New member
Miękka gąbka do naczyń i pianka do plastyku w sprayu. Nadmiar pianki w zakamarkach po chwili się ulatnia. Pad po czyszczeniu wygląda znakomicie jest odtłuszczony i ma świetny grip:eek:k:
 

Matthew90

New member
LOL, mam Xa juz prawie rok, I nie musialem jeszcze czyscic pada.
Pad sam sie nie brudzi ;] O ile nie bedziemy jesc pizzy grajac to nie ma potrzeby czyszczenia go ;p

NO... ale moze na czarnym tak nie widac :]
 

elsaint

New member
W kątach i ,,złączeniach" wykałaczką,a tak to zwykłą chusteczką przetrę i jest okiej. A tak w ogóle to robię to raz na dwa miesiące 8)
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
kilku moim kumplom dosyć drastycznie pocą się łapska podczas grania - pada po nich trzeba czyścić zawsze, bo jest najzwyczajniej oblepiony :/ używam do tego miękkiej, wilgotnej ściereczki z szarym mydłem.. później tylko wypłukaną wilgotną ściereczką do przetarcia i jest ok.. swojego pierwszego pada jak czyściłem przed sprzedaniem, to zrobiłem to właśnie szczoteczką do zębów - efekt idealny, tyle że szczoteczka trochę za dużo wody przenosi jak na tę czynność - dlatego trzeba pamiętać, żeby trochę szczoteczkę otrzepać z wody, zanim się jej użyje na padzie..

generalnie staram się pady utrzymywać w idealnej czystości.. nic tak nie wku***a, jak obsuwka w rozpoczęciu grania z powodu czyszczenia pada.. ;)
 

Mefju

New member
Mój ds leci na 20 min do wody :D a tak na serio to podobnie jak koledzy chusteczką czy coś i patyczkiem do uszu w kątach :p
 
Do góry