Xbox a Divx/Xvid

nirriti

New member
Witam !

Noszę się z zamiarem zakupu konsoli. Wybór padł na Xboxa 360 głównie ze względu na cenę i popularność wśród znajomych (wiadomo, jest od kogo gry pożyczać :) ).
Wiem, że na Xboxie można odtwarzać filmy w formacie divix ale ciekawi mnie jak wygląda obsługa xvid no i jak jest z obsługą napisów. Czy ktoś ma doświadczenia w tym temacie?

Pozdrawiam
 

jedrek_1

New member
Jak narazie nie ma mozliwosci odtworzenia napisow z pliku txt:???:. Jedyna opcja to scalic film i napisy na kompie. Ale ja mam nadzieje ze M$ o tym pomyslal i po jesiennej aktualizacji bedzie juz mozliwosc odtwarzania napisow z pliku tekstowego.
 

nakate

New member
Mi narazie sie nie zdarzylo aby czegos nie odtwotzyl czy bylo to w divx czy xvid wiec chyba wszsytko czytal a napisy to tak jak powyzej...
 

marecki6

New member
Bez reklam
nio jezeli w nowym dashu nie postarali sie o opcje odtwarzania z osobnym txt to bedzie lekkie przegiecie bo nie wydaje mi sie byc to wielkim problemem dla programistow, MS nie produkuje filmow wiec tego typu piractwa chyba sie nie boja a ja osobiscie mam dosc poswiecania wielu godzin na scalanie napisow z filmem
 

Mercus

New member
Witam.Mam takie pytanko_Otoz xbox 360 jaki kupilem synowi odpala wszystkie gry jakie mu zassam z neta i wypale imgburnem .Mianowicie nieodtwarza divx.Jak sprawdzic co jest tego przyczyna ?.Musze cos dograc ?i czy film divx musi byc nagrany na nosniku dvd czy wystarczy cd r 700Mb ?.Pozdrawiam i Zycze wszystkim wesolych i zdrowych swiat.
 

Mercus

New member
mataman napisał:
Musisz podłączyć konsole do internetu, wtedy ściągnie sie odpowiedni kodek.
Niestety xbolive jest a codecka mi zadnego niechce pobrac.Mozee dlatego ze divx jest nagrany na cd-r a nie dvd ? ok wsio lata:)
 
Ostatnia edycja:

bialy_1

New member
Tak abstrahując od tematu, to podłączanie przerobionej konsoli do internetu może skończyć się niestety BANEM. Czego szczerzę nie życzę.
 

olokarol

New member
Proponuje odpalić film kiedy, jesteś podłączony do xbl'a powinno ściągnąć aktualizacje bezproblemowo.

Bana możesz dostać kiedy grasz, a nie kiedy siedzisz w dashboardzie ;)

Pozdrawiam,
 
Do góry