Ffxiii=x360 ?

Bobok

New member
Wejdzcie na najbardziej znany serwis z trailerami z gier i wszystko jasne.
FFXIII nie jest już tylko na PS3 , chyba że coś pokręcili na Gametrailers
Nie żebym był złośliwy bo mnie RPGi nie kręcą ale widać że mikroszit wyrwał Sony niezłego kilera .
Już widze te miny fanbojów sony.:p
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
No i wytłumacz mi dlaczego uważasz że niestety? Bo ktoś zagra sobie w to na innej konsoli? Czy jak sąsiad też kupi sobie fajną furę to Cię to też zasmuci?
 

daszko87

New member
Tobie chyba rzeczywiscie wlaczyl sie "Sierzant" :p

Wyluzuj czlowieku, "niestety" w tym sensie, ze dla mnie osobiscie FF zawsze bylo kojarzone z PS, a teraz poprostu mi jakos tak "dziwnie";)

Zasmucilo mnie to, ze SE - developer ktorego uwazalem za "najwierniejszego" wlasnie poprzez FF (i tyklo w jego kwesti, bo pomijam szykowane przez niego nowe IU oraz SO) polecial na kase...

To ze FF XIII pokaze sie na X360 nie uwazam za cos zlego, wrecz przeciwne, mogloby sie jeszcze pokazac dodatkowo nawet na PC (choc nie wyobrazam sobie jak wyzylowany musialby byc, zeby je pociagnac;)), im wieksza ilosc graczy zapozna sie z ta seria , tym wieksza ich ilosc doceni kunszt Square Enix w robieniu swietnych gier...

Tak poza tym posiadam na stanie zarowno konsole Sony jak i Microsoft'u, wiec nie musisz mylic mnie z maniakiem i wyznawca "religii jedno platformowej"...

To nie konsola daje nam dobra zabawe a gry, i pewien jestem, ze i Ty tak uwazasz...

Peace ;)
 
Do góry